Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor hogy is van ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez az életkorbeli különbségekkel?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy az emberek sokkal elfogadóbbak azzal, ha egy fiatal lány bukik érettebb pasikra. Ha fiatal fiúként szeretne valaki idősebb hölggyel járni, az egyből le van nézve, legalábbis a környezetemben. Mostanában randizgatok egy 47 éves özvegy nővel (én 22F), és a barátaim, akik megtudták, egyből máshogy néznek rám... Oké, nem az a fiatalos típus, meg a szememre vetették, hogy már őszül is kicsit, de ha nekem az érett nők tetszenek?! Volt már más is így?

2018. ápr. 4. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Súgok valamit: a boldog élet titka, hogy hidegen hagy mások véleménye, főként olyanoké, akik érzelmileg, mentalitásban nem állnak közel hozzád. A barátaid ebben az esetben nem a barátaid. A barát pont attól barát, hogy bár ellát tanácsokkal olykor, de hagyja, hogy éld az életedet, viszont, ha bajba kerülsz, ott terem és segít feltétel nélkül.
2018. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Skaiiripa ***** válasza:
26%

Love is love!


Nem amúgy, ásd el magad.

2018. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Mert ez így szokott lejönni:

Fiatalabb férfi egy idősebb nőhöz vonzódik - áha, biztos azért mert MILF és csak meg akarja dugni, saját korosztályánál esélye sincs.

Isősebb férfi fiatalabb lányhoz vonzódik - áha, biztos a lány naivságára akar hatni és csak meg akarja dugni, saját korosztályánál esélye sincs.

Bármilyen életkorban lévő férfi a saját korabeli nőkhöz vonzódik - áha, biztos csak meg akarja dugni, egy fiatalabb lányhoz nem elég vonzó már, idősebb nőnél pedig hiába próbálkozna mert éretlen.

2018. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Anyukám 24évesen szült,unokatesóm 25évesen szülte a lányát...nem vagy te anya komplexusos?
2018. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Majd megszokják.

Nekem a molett, duci nők jönnek be. Nem érdekel, ki mit gondol. A haverok megszokták, felfogták, hogy ez a zsánerem. De idegenektől néha jön a reakció, hogy "Nem találtál szebbet?". Szerintem nálad is ez játszik: azt hiszik, hogy túlságosan leadtad az igényeid, és tudják elfogadni, hogy neked tényleg az idősebb hölgyek tetszenek.

2018. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1 Az a gond, hogy elég kis faluban élünk, és a kiszemeltemnek elég rossz híre van, mert az előző férje (vagy özvegye, vagy hogy mondják), tönkretette az életét, és az alkoholba menekült. Lehet, hogy ezért is intenek a barátaim elővigyázatosságra. Nekem megígérte, hogy nem nyúl hozzá többet az üveghez, azt mondja nagy segítség vagyok neki.

#2 Nem bújok, lol. Ezek szerint te is ugyanazt mondod, mint a barátaim :(

#4 Hát, lehet benne valami. De azért ha fiatal fiatallal van, azt nem szokták ennyire megszólni. Persze, ha valaki csapodár életet él, annak könnyen híre megy, főleg itt ebben a hülye déli határmenti faluban, ahol én élek.

#5 Mi köze ahhoz a kérdésnek, hogy ki mikor szült? :D Az én leendőmnek sajnos nem lehet gyereke, egy korai abortusz miatt, amit azóta is bán... :(

2018. ápr. 4. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagy női hátrány kiabálása közben a társadalom nagy része mérföldekkel elfogadóbb a nőkkel. Férfiként tojj mások fejére és örülj a saját boldogságodnak.
2018. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Én azt vallom,hogy ha az elfogadott,hogy egy férfi sokkal idősebb lehet egy nőnél ilyen helyzetben,akkor fordítva se legyen már gond! Senkinek semmi köze,ahhoz,hogy ki kinek udvarol,kivel fekszik le,stb.
2018. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!