Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen "különbségekkel" teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "különbségekkel" teljesen kizárt hogy működjön a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy 7 év korkülönbség van köztünk, a, párom az erős kifejezés, a jelenlegi emberem javára. Ő diplomás, jelenleg ingatlanügynök, szóval felépített valamit az életében. Én "csak" egy hostess vagyok, nem végeztem egyetemet.

Még csak pár hete kavarunk, a kémia megvan, nagyon érezzük egymást az ágyban, meg mindenhol, szeretem hogy "van lelke" tehát nem csak felszínes dolgokról tudunk beszélgetni, de kicsit bennem van a félsz az említett dolgok miatt.

Ti mit gondoltok? 21/L


2015. ápr. 21. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez a két dolog aggaszt, hogy ő diplomás meg idősebb? Ezek jelentéktelen dolgok.
2015. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most nem értem, csak dicsekszel vagy kérdésed van? :D
2015. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van kérdésem....sok helyről hallom vissza, hogy "tök felesleges ezt eröltetnünk, mert úgyis megmutatkozik majd, hogy ki micsoda..." és ezek rosszul esnek..
2015. ápr. 21. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress jobb kifogást.
2015. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen korban már teljesen okés a hét év korkülönbség. Hajrá!
2015. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mekkora a korkülönbség, baromi lényegtelen. Az számít inkább, hogy a nagyobb célok kivitelezése(összeköltözés, eljegyzés, gyerek, csak hogy klasszikus példa legyen) időben egyezik-e. Értem ezt úgy, hogy teljesen mindegy, ki hány éves, ha te pl. 5 év múlva szeretnél gyereket, ő meg 15, akkor vannak problémák, ha pedig mindketten azt az 5 évet találjátok ideálisnak, akkor (ebből) nincsenek. Gondolom pár hét kavarás után nem ez a fő téma, de azért nagyjából talán tisztában vagy a terveivel, ha komoly kapcsolatot akarsz vele kialakítani.

A ki-mit-mikor-hogyan-mennyiért dolgozik témához senkinek semmi köze(a helyedben örülnék, hogy olyan pasit találtam, aki nem azon gondolkodik még mindig, hogy jaaaajjj mit kezdjen magával a Zéletben). Ha nem olyan emberek kötekednek, akik igazán közel állnak hozzád, akkor minek foglalkozol vele?

Ha te magad félsz ettől, akkor viszont a saját lelkecskédet kéne picit helyre tenni, mert nem csak attól lesz valaki értékes, hogy X évesen meddig jutott el karrier szempontjából. 21 éves vagy, szerintem senki nem várja el, hogy saját céget vezess :)

2015. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy majdnem pont ugyan ilyen párt srác diplomás ingatlanügynök a csajszi nem tudom mit végzett szakmát de ruhaboltban eladó köztük is van pár év korkulombseg és 3-4 éve együtt vannak :) egy kakapcsolat nem ezeknek múlik
2015. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 felé haladva simán belefér akár 10 év is. Egy ismerősöm 44 évesen vette el a 19 éves barátnőjét. már 5 éve együtt vannak.Mondjuk szerintem ez már sok egy kicsit a jóból.
2015. ápr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!