Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetek annyira ronda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek annyira ronda, hogy 5 egyetemi év alatt sem sikerült összehoznom egy kapcsolatot sem?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 18:59
 1/7 A kérdező kommentje:
24F
2018. ápr. 5. 18:59
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Kezdem azt hinni, hogy ezeket a kerdeseket egy ember irja ki, vagy a gyakori kerdesek csapata generalja folyton ujra.

Kuldj egy kepet nekem privatban.

2018. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Genetika és igénytelenség.

Komolyan, ilyen kérdésre mit vársz?

2018. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így.
2018. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül kifejezetten rondának lenned. Elég ha nem ütöd meg a kicsivel átlag feletti szintet, mivel az átlagos külsejű pasik körében is olyan szintű konkurencia uralkodik, ami miatt sok - egyébként teljesen vállalható külsejű - pasi is küzd egy párkapcsolatért. Ha pedig emellett még alkatra is átlag alatti vagy (alacsony, sovány), akkor tényleg ne csodálkozz a sikertelenségen. Tulajdonképpen természetesnek kell venni.
2018. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néztél te már körbe kérdező? Rengeteg ronda ember mászkál párral...nézz már körbe az utcán!


Én nem tudom ki mit lát, de én rengeteg számomra ocsmány embert látok az utcán..ocsmány nőt, ocsmány pasit, ocsmány párként! Szóval ez a ronda vagyok nagyon-nagyon szubjektív!


függ attól kinél próbálkoztál milyen módon és milyen gyakorisággal? Felismered-e a jeleket hogy kinél érdemes és kinél esélytelen próbálkozni? Sok tényezős!


Én most kapcsolatban vagyok...de sok vele a nyűg :-)


Igaz a mondás, hogy aki benne van kifele vágyik aki meg nincs benne az befelé :-) Hidd el nagyon sok probléma van egy párkapcsolatban......:-) Majd meglátod!

2018. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akarsz egyáltalán kapcsolatot? Lehet, hogy tudat alatt elutasítod.


Egyáltalán, fiú vagy vagy lány?

2018. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!