Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komoly (romantikus) partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly (romantikus) partner keresésére létezik oldal, ahol legalább a többség komolyan is gondolja magát és nem csak egyéjszakásokra megy meg hasonlók? Ti hogyan keresitek/találtátok meg az igazit?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok és 20 éves fejemmel lassan azon gondolkodom, hogy a hozzám közelállóknak felvállaljam(akik elfogadóak, egyértelmű). Szeretnék végre találni valakit magam mellé, viszont oldalakon csak egy dolog miatt írtak rám, töröltem is a profilomat...

Néha eléggé elfog a magány és nem tudom, mit tehetnék.



2016. nov. 15. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mindenhol vannak kamusok és kalandozók. türelmesnek kell lenni:)

22f

2016. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz találni. Főleg ha még szép is vagy mellé. Akkor mindenki csak a potenciális szexet fogja látni arra nem gondol hogy érzéseid is vannak.... 18f
2016. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 teencurious ***** válasza:
100%

Ugyanez a problémám:(

18/F

2016. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akibe szereples leszek sose gondol velem komoly dolgokra, aki meg akar velem azzal meg en nemvagyok egy huron, es persze a rengeteg alkalmit szexet akro ember.. Nagyon nehez idealis tarsat talalni. Pedig minden vagyam vegre szeretni es szeretve lenni:) kinzo a magany, kinzo azis ha csak kihasznalnak, igazi part szeretnek vegre:) pedig tok realis elvarasaim vannak, szinte alap dolgok semmi extra, de igyse jon a herceg:D

18/F

2016. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!