Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi játszódhat le a fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhat le a fejében?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy csajjal facebookon, aranyosnak tűnik. Megkérdeztem, hogy randizunk-e? Azt mondta hogy azért nem, mert nem rég szakított a barátjával és korai lenne + szomorú smiley.

mondok akkor oké

erre ő, azt írja, hogy de attól beszélgethetünk nem? mosolygós smiley

aztán kérdeztem hogy mi célból, mondta hogy azért hogy ismerkedjünk + nevetős fej.


Én így arra gondolok, akkor írnék ilyet valakinek, ha van egy nála "jobb" akivel beszélgetek, de az kérdéses hogy összejön-e. Ha nem jön össze a másik akkor marad az illető. Mert azért csak tudja az ember egyből hogy akar e valamit vagy sem. Bár tudom a nők sajnos nagyon bonyolultak.


25 F



2018. ápr. 10. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy mi?

A tortetes, meg a nincs lo jo a szamar is dolog.

2018. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ebben mi a bonyolult? Nemrég szakított, de készen áll az ismerkedésre, csak szépen lassan.
2018. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ebből én is azt szűrném le inkább, hogy még nem áll készen a randizásra, de attól még nem zárja el a lehetőséget, hogy akár később legyen valami. De persze ezt nem szabad készpénznek venni ő most csak baráti szinten ismerkedik azt is mondhatja később, hogy akkor sem.
2018. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem akar semmit. Aki akar, az nem így viselkedik. Hidd el, ha kint lenne 2 luxuskocsi, évi 3-4 tengerentúli nyaralás, és egyéb hasonló finomságok fotója az oldaladon, sokkal nyitottabban állna az ismerkedéshez, neadjisten még ő maga is leereszkedne a magas lóról, és írna neked. A nők nagyon egyszerűen működnek.

Ha csúcspasi vagy vastag bankkártyával és/vagy kidolgozott izomzattal, ők maguk omlanak a lábad elé. Ha nem vagy ilyen, huzogatják a szájukat, és várják a jobb lehetőséget.

2018. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval nem akar rögtön a farkadra ugrani, de nem is akarja megszakítani a kapcsolatot veled... Hmmmmm ez aztán csak valami végtelenül bonyolult, de ugyanakkor ostoba női játszmázás lehet aminek a megfejtéséről egy értelmes férfi álmodni sem merhet.

Szerintem keress valaki mást, ne rabold az idejét.. őőő mármint ne hagyd, hogy az idődet rabolja.

2018. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hajts rá. Nem tudja még mit akar. Hogy is tudhatná??? Nem ismer

40/n

2018. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!