Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak általánosít vagy igaza van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak általánosít vagy igaza van?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni egy budapesti lánnyal és kikértem haverom tanácsát,mivel ő járt már fővárosi lánnyal.Ő azt mondta hagyjam mert a fővárosi nők anyagiasak és egytől egyik k..rvák az ő szavaival élve.Igaza van,vagy az exe iránt érzet harag miatt mondta ?
2018. ápr. 10. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1%
Nem mind qrva mert nem mindegyik kér pénzt. Elég, ha neked van belőle jó sok.
2018. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

A saját rossz tapasztalatát vetíti rá más ártatlan emberekre.


Akkor most az a nő, aki csalódott néhány pasiban, akkor szerinted mennyire mond igazat azzal, hogy minden pasinak csak d..gásra kell a nő?


Ne hallgass a haverodra. Sok sikert és boldogságot kívánok nektek. :)

2018. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Csak negataiv tapasztalataim voltak budapesti lanyokkal. :(
2018. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ismerős ez az általánosítósdi ... mikor társkeresőztem, állandóan azt kaptam budapesti nőként, hogy "Ahhoz képest, hogy budapesti vagy, tök normális vagy!". A legtöbb ember azt gondolja, hogy Budapesten csak kitartott k*rvák élnek. Óriási tévedés! Még szerencse, hogy nem mindenki ragad le az általánosításnál, így megismerhettem a páromat, aki nem azt nézte, hol élek, hanem hogy milyen ember vagyok.
2018. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem amit neked mondtak arra rájátszik hogy felénk sokan alapból úgy tartják hogy a budapestiek mindenkit lenéznek.
2018. ápr. 10. 21:43
 6/16 anonim ***** válasza:
2%

#5

Ebben sem tévedtek nagyot.

2018. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Enyhén szólva csőlátású a barátod.
2018. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Megint én.


Pedig ez a legostobább dolog a világon, általánosítani, főleg sokan úgy teszik, hogy igazából semmi tapasztalatuk, csak hallották innen-onnan.

Számomra már az is meglepő volt, hogy azon elcsodálkoztak, tudok főzni és dolgozom, fenntartom magam és a lakásomat és nem várom el, hogy a férfi eltartson, valamint nem a plázákban töltöm a szabadidőmet, hanem értelmesebb dolgokkal foglalkozom. Sőt, még olvasni is szeretek... rengeteg az előítélet az emberekben. Nem mondom, hogy nincsenek ilyen nők és Budapesten valószínűleg több van, mint más városokban vagy vidéken, de nem törvényszerű, hogy valaki csak azért hülye, mert a fővárosban született és/vagy él.

2018. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
Biztos nem mind, azért 10 évet éltem ott és a 10 év alatt, csak vidéki nővel sikerült normális kapcsolatot kialakítanom. Már nem próbálkoznék fővárosival. Az egy más világ.
2018. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Pestiként meg azt tapasztalom, hogy a vidékiek nézik le a fővárosiakat, mert azt gondolják, hogy azok lenézik őket. Ám egyetlen fővárosit sem hallottam, aki lenézné a vidékieket.


És én spec nem vettem észre igazán különbséget aközött, hogy valaki fővárosi vagy vidéki, nem értem, mi ez a misztifikálás.

2018. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!