Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogyan bírjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan bírjátok az állandó kikosarazásokat?

Figyelt kérdés
Nem siránkozásnak szánom csupán kíváncsi vagyok, hogy a férfi társaim hogyan kezelik az elutasításokat. Én személy szerint állandóan próbálkozok, felemelt fejjel próbálom elfogadni a visszautasításokat de annak ellenére, hogy próbálom elrejteni kezdek belefáradni.
2018. ápr. 11. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Engem meg pont nem hat meg a "kikosarazás".

Nézd, nekem sem tetszik minden nő.. szóval ha nem érdeklek egy nőt akkor elfogadom, hogy ő mást akar/mást keres/másra izgul stb. Majd lesz más akinek meg bejövök. Ez szerintem tök egyszerű..

2018. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
Ne sírjatok már,egyik haverom is ebben a cipőben járt és mit ért el ? Végül lett kapcsolata,de azon kívül semmi,még a vágyát a jogsit se tudta megcsinálni.Nekem sikerült mert nem csajozás foglalkoztatott,vettem egy vagány kocsit,és nő nélkül is iszonyat boldog vagyok,élvezem hogy nincs senkim,de megnéznek a lányok,főleg amikor belvárosban oda lépek a gáznak.Kezdjetek el élni,ne sírjatok.
2018. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nekem is van jó fizetésem és autóm...az idén akarok lakást is vásárolni. A probléma, hogy nekem nem elég ha valaki a vagyonomért szeret.
2018. ápr. 11. 21:22
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Az utóbbi 4 hónapban 4 olyan lánnyal is randiztam, akivel úgy tűnt lesz valami, mindig volt csók randikon, sok beszélgetés, de valahogy mégse jött össze. Most már annyira nem törődök vele, rájöttem hogy az én hibám volt mert túl görcsösen akartam valakit, minden csajba a következő barátnőmet akartam belelátni és nem voltam elég kritikus se magammal, se velük szemben. Szóval szerintem nem szabad csüggedni, reggel fel kell kelni és élvezni kell a szingliség örömeit is, mert szerintem abból is van elég.

23/f

2018. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%

Fogadd el hogy sok visszautasításban lesz részed.

Tök mindegy mennyi visszautasítást kapsz, senki se fogja jegyzetelni a füzetébe hogy TÉGED hányan kosaraztak ki eddig.

Állj úgy hozzá hogy nem rossz dolog ha nemeket kapsz mert nemekből lesznek az igenek.

2018. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
#15 Ha csúnya vagy, sosem lesznek a nemekből igenek.
2018. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Ha csúnya vagy, sosem lesznek a nemekből igenek."

Biztos van az a szint..ezt nem vitatom. De szerintem a legtöbb férfi külsejéből ki lehet hozni egy "szódával elmegy" szintet.

Viszont ha valaki úgy áll hozzá hogy sosem kap igent mert csúnya annak garantálom hogy nem is fog.

2018. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!