Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Humor nélkül/rossz humorral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Humor nélkül/rossz humorral van esélyem kapcsolatra? F

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagynénémnek iszonyatosan nincs humora, tényleg elképzelni nem tudom, hogy valaki hogyan nem értheti ennyire a vicceket és, hogy hogyan nem tud viccet csinálni semmiből. De mégis van férje, pedig még dagadt is szóval a dagadt embereknek is van esélye nem csak a humortalanoknak. Egyszerre két nagy kérdésre is választ adtam.

Köszi nagynéném!

2018. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
A humor nem olyan fontos, a probléma inkább az F betűvel van.
2018. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán. Közel sem annyira fontos tényező társkeresés terén, mint amennyire néhányan előadják. Ha elég jól nézel ki, akkor kevés embert fog zavarni, hogy nincs humorod.
2018. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki jól és humorom sincs. És F betű, igen. Halmozottan hátrányos helyzetű vagyok. :D
2018. ápr. 13. 15:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi jó sincs benned, ugye? :D
2018. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, részedről szerintem itt valószínűleg nem önmagában a humor hiányával van gond. Az csak egy tünet, mégpedig az átlagosnál alacsonyabb intelligenciáé, a beszűkült gondolkodásé és a szellemi tespedtségé.
2018. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
első XDDDDDDDDDDDDDd
2018. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a humort,mert nem visz előre és nincs logikus értelme,sem lényegi mondanivalója. Néztem sok vígjátéknak nevezett filmet meg utóbbi időbe ezeket standuposokat is ,de szó szerint untam az értelmetlen láthatóan hazugságokkal teli mondatokat és szituációkat.


Én a gondolkodást a racionalitást szeretem és nem mások fogsorát akarom előcsalni ahogy vicsorognak rám, az amúgy sem túl bizalomgerjesztő. Szóval aki humor vicceskedés nélkül jól elvan, az kifejezetten kedveli az ugyan ilyen társaságot és így is választ párt.

2018. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#6 - Egyetértek, igazat szólsz.
2018. ápr. 13. 17:18
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Nagyszerű! Akkor remélem, ezzel meg is oldódott a problémád.
2018. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!