Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borzalmas vagyok az ágyban!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas vagyok az ágyban! Lehet így normális kapcsolatom? Ismertek olyan férfit, aki nagyon rossz az ágyban és mégis normális és kiegyensúlyozott kapcsolata van?

Figyelt kérdés

sorra az összes barátnőm elhagyott, amiért nem tudtam megadni nekik a jó sexet. Az ujjazást és a nyalást azt mondják nagyon jól csinálom és élvezik, de nekik ennél több kell! viszont sajnos elég kicsi a péniszem! 11 centis és sokszor nem áll fel! Ezen kívül, amikor mégis sikerül az aktus, 1 perc alatt elmegyek! Először általában megértőek és tolerálják, aztán 3-4 hónap után mindenki elhagy! gyógyszerrel ki tudtam elégíteni őket, de gyógyszer nélkül egy-egy rosszabb éjszaka után egyre jobban érzem hogy kezdem őket elveszíteni, míg a végén elhidegülnek és elhagynak


Létezik olyan nő, akinek fontosabb a sexnél a harmónikus kapcsolat és elfogadják, hogy csak ritkábban tudom kielégíteni? Ismertek ilyet? Mit tehetnék érte, hogy jó kapcsolatom legyen?



2018. ápr. 16. 12:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy nem áll fel,az többek között a stressz okozza. Bebeszéled magadnak,hogy túl kicsi a péniszed, nem fog felállni, elfogsz sülni, ezáltal nehezebben áll fel. Én is ilyen voltam sokáig, nekem is csak 14 centis a péniszem és kb. csak 3 centi vastag, sokáig rástresszeltem,de nem volt még olyan nő akit ne tudtam volna kielégíteni. Az mondjuk igaz,hogy én tovább bírom, illetve ha egyszer elmegyek szinten közvetlenül rögtön jöhet a 2. menet, de szerintem először fejben szögezd le magadban ezeket a dolgokat,hogy menni fog és ne stresszelj rajta.
2018. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
75%
A 11 cm az mióta kicsi kérem szépen? Akkor mennyi a normális méret, valaki mondja már el, a 15-20 cm az már lóf*z. :D
2018. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
a méretemmel e legutóbbi barátnőmnél nem volt gond! pont elég volt hosszra es vastagságra is! inkább a másik két probléma a gond!
2018. ápr. 16. 14:45
 14/39 anonim ***** válasza:
85%
oke, le leszek pontozva meg jon majd a sok anyazos privi, meg oke, epitsuk az onbizalmat, de na, azt ne mondjuk mar, hogy 11 cm nem kicsi, a 15 meg mar lof..sz :DDD
2018. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
62%
Változó 13-17 a normális, de melyik nőnek mi az normál.
2018. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek lelki okai vannak.

Menj el egy pszichológushoz, aki segít helyretenni a lelkedet. Ha ez helyreállt, már rendesen fog állni. Gyakorolnod kell azt, hogy később menj el, késleltesd az orgazmust önkielégítés közben.

2018. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Eü problema nincs a dologban, megnezte a doki?

Nem nyulsz magadhoz tul surun? (Nekem szerintem emiatt volt egy idoszak, amikor baj volt vele)

2018. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
93%

Én az exemet többek között a kezeletlen merevedési problémái miatt raktam ki.


Mert okés, nem áll fel, türelmes vagyok, de mikor órákig "reszel", hogy aztán nagynehezen elmenjen, az szerintem tök ciki.

Ami meg még gázabb, hogy hiába mondtam neki, hogy menjen orvoshoz, pszichológushoz, "nem, ő egészséges".

Hát, nem tudom, az, hogy óvszer nélkül sem áll fel neki csak TALÁN félóra szpás- kézimunka után, szerintem messze áll az egészségestől.


Aztán beleuntam, hogy gyakorlatilag egy nagy nulla a szexuális életünk, lagymatag, kínszenvedés és 100%-ban vele 2kell" foglalkozni nulla viszonzás mellett, és szakítottam.


3 éve, azóta sincs senkije, és előttem is pár alkalmi dugócsaja volt csupán.

2018. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyógyszerrel megy akkor csináld azzal. Ha az orvos nem ír fel eleget akkor vannak más források is. Ha folyamatosan hónapokig megy gyógyszerrel akkor megnő az önbizalom is ,és lehet próbálni szer nélkül is.Ha kudarcos vagy a mentes napon, akkor vissza a szerhez. Ennyi. Gyorstüzelés ellen meg van lidokainos óvszer ,zselé .
2018. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
#18 engem annyira bántottak ezek a problémák, hogy mondtam berátnőmnek, hogy bemegyek az urológiára, ott írták fel a gyógyszert! meg azt mondta a doki, hogy egy kisebb korrekciós műtétet kell majd csinálni, mert rövid a fitymafékem és sokszor ez az oka a korai magömlésnek! barátnőm látta, hogy teszek érte és a gyógyszerrel 3-4 órán keresztül tudtunk szeretkezni és többször elment! de amikor gyógyszer nélkül kudarcba fordult a próbálkozás éreztem ahogy kiábrándult és megelégelte az egészet! lehet az én hibám is volt, hogy nem akartam minden nap gyógyszert szedni, és biztos, hogy neki is rossz, hogy nem lehet bárhol bármikor szexelnünk, de azért rosszul esik és úgy érzem, próbáltam tenni a dologért!
2018. ápr. 19. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!