Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik a pénztáros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a pénztáros csaj, de idősebb mint én és inkább ilyen kigyúrt, panel proli tipusú pasikkal szokott beszélni. Hogy közeledhetnék? Egyáltalán megéri?

Figyelt kérdés

Én 21 éves egyetemista vagyok, a csaj 23-25 lehet.

Viszonylag jóképű, de nem annyira nagyon férfias és kigyúrt sem vagyok (nem is akarnék).


UI: Nem nézem le a "prolikat", ha ez így lenne a csaj felé sem akarnék közeledni...



2018. ápr. 17. 22:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
"A lumpenproletariátus pejoratív szó, (rövidített alakban „lumpen” vagy „lumpi” ) a társadalom perifériájára került, deklasszálódott, lezüllött, részben tartósan munkanélküli, részben bűnözői életmódot folytató, osztálytudattal nem rendelkező egyénekből álló társadalmi réteget jelent, fontos jellemzője továbbá a megvesztegethetőség, az erkölcsi ingatagság. Manapság sajnos nagyon sokan a proletariátus és a proletár (munkásosztály, bérmunkás) fogalmakat teljesen tévesen összekeverik a lumpenproletariátus és a lumpenproletár fogalmával."
2018. ápr. 17. 22:35
 12/29 anonim ***** válasza:
75%
#11 Ez a kommunizmusban és a szocializmus alatt állt meg, abból a nézőpontból értelmeztető. Ma nem így gondolkodunk.
2018. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

12. Értem én.


De hogy lehetne jobban és egyszerűbben leírni az említett társadalmi réteget mint, hogy "prolik"?

Én direkt oda írtam, hogy nem nézem le Őket.


Ilyenek és kész. Ez egy állapot, nem rossz vagy jó.

2018. ápr. 17. 22:43
 14/29 anonim ***** válasza:
75%
... Érted te, és szándékosan provokálsz. Prolizz nekem aztán mindegy.
2018. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Az én felfogásomban ez nem egy sértő megnevezés és kész... Nem értem miért kell ezen lovagolni.


A kérdésre bezzeg nem tudtok válaszolni.

2018. ápr. 17. 22:56
 16/29 anonim ***** válasza:

fejezd már be te proli!

most már eléggé egyértelmű,hogy horgászol és a proli szó volt a csali.

viszont pár halacska azért ráúszott.

2018. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
Van az országban kb. fél %, aki gondolkodó értelmiségi. Attól, hogy napjainkban a lakosság felét bezavarják a felsőoktatásba, nem lett több, az látszik...
2018. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#16 Ez a baitelés a világ egyik legnagyobb hülyesége. Még is mennyire kell élettelennek lenni ahhoz, hogy ezzel foglalkozzon valaki?

A másik meg, hogy miért ne lehetne -kellene?- válaszolni egyértelmű hülyeségekre is? Miért lennék én a hülye, ha látok valami baromságot és helyre akarom rakni?

Ez rendkívül cinikus hozzáállás.

2018. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%

"alantasabb munkát végez"


"mások vagyunk. Ezért nehéz a közeledés"


Ha felismernéd, hogy a különbségekre helyezed a fókuszt és egyetlen hasonlóságot sem neveztél meg, a saját magad által generált minōsítéssel pedig önként elhatárolod magad tōle, ami pedig éppen az ellenkezōje annak amit szeretnél, akkor el tudnád engedni azt az illúzióid és nem lenne nehéz a közeledés.

2018. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Akkor te, mint egy kis nyikhaj, sznob apucikedvence, mi a fszomnak akarsz összejönni dzsúz létedre egy pénztáros csajjal?

Maradj a fajtádnál, amíg nem csinálnak szappant belőled....

2018. ápr. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!