Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik a pénztáros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a pénztáros csaj, de idősebb mint én és inkább ilyen kigyúrt, panel proli tipusú pasikkal szokott beszélni. Hogy közeledhetnék? Egyáltalán megéri?

Figyelt kérdés

Én 21 éves egyetemista vagyok, a csaj 23-25 lehet.

Viszonylag jóképű, de nem annyira nagyon férfias és kigyúrt sem vagyok (nem is akarnék).


UI: Nem nézem le a "prolikat", ha ez így lenne a csaj felé sem akarnék közeledni...



2018. ápr. 17. 22:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én prolinak azt tartom, aki azt gondolja, amit mondanak neki, cserébe tartja a markát, hogy eltartsa aki beszél hozzá.
2018. ápr. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, buta vagy, mint a segg.

Akkor proli a villamosmérnök is a multinál? Munkaerejét adja el, bérből él...

Az egyetemedet feldughatod magadnak, gondolom, olyan szakra jársz, ahol nincs alsó ponthatár:D

2018. ápr. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%
Ott követed el a hibát, hogy azonosítod az életkörülményeit a szellemi színvonalával. Én főiskolát végeztem, filmszakos egyetemista voltam, mégis a Robin Hood, a tolvajok fejedelme a kedvenc filmem. Te viszont egy korlátolt, általánosító, sznob csicska vagy.
2018. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Mit számít, hogy kikkel szokott beszélni? Gondolom azokkal beszélget, akik egyáltalán meg merik szólítani, vagy akiket ismer korábbról. Ez nem jelenti azt, hogy másmilyen férfi nem is tetszhet meg neki. Szólítsd meg te is, aztán majd kiderül.
2018. ápr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Juj ráadásul ez az idegen szavak szótárából való szószedet tényleg nagyon irritáló és röhejes. Ki beszél így a mindennapokban?
2018. ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
56%

"munkaerejüket eladva, az annak ellenértékeként kapott jövedelemből élnek, akkor "prolik"." - te meg "21 éves egyetemistaként" gondolom, a szüleid támogatásával, ill. állami képzésen az adófizetők pénzét felhasználva élsz.

Most parazitázzunk le?


Szerintem nem azért nem kellenél a csajnak, mert nem vagy kigyúrt, hanem mert frusztrált és pökhendi vagy egyszerre, ami nagyon rossz kombináció.

2018. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hát ha a csaj ilyenekre bukik, akkor valószínűleg ő is ilyen típus (kicsit p...ás, feszes, valszeg mű mellek, póthaj, túl tiptop)... az ilyeneket meg hasonló dolgokkal lehet levenni a lábukról. Én hagynám, és keresnék olyat, aki jobban illik hozzád.
2018. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Utolsó... Pont ilyen, de valamiért mégis tetszik.
2018. ápr. 18. 14:42
 29/29 anonim ***** válasza:

"aki alantasabb munkát végez"


:D :D Lehet, hogy diák.

2018. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!