Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy egy alacsony lány ilyet ír ki tinderre? "160cm vagyok ("előny" 180 cm vagy felett) "

Figyelt kérdés

Ez komoly? Még nők közt is irtó picinek számít a 160 centi.

Én pont hogy 180 centi felett vagyok, bár nem sokkal. Mielőtt jönne a femináci hadsereg a szokásos "na mi van törpe, megsértődtél" szöveggel.

Csak nem értem, hogy az ilyen felszínesség miért tök normális manapság.

Kb. mintha holnaptól kiírogatnák a férfiak, hogy

Csak hosszú combú lányok írjanak

80B mellbőség alatt ne írjatok

10% testzsírszázalék felett hanyagolj.

Stb.


Az is ugyan úgy gusztustalannak tartanám, mint ezt. De ez olyan elfogadott dolog manapság a nők részéről.. 150 centis nők igénylik a 180-190 centis pasikat.. Ezen meg országos felháborodás lenne, amiket én írtam példából, hogy szemtelenednek a férfiak.

Én úgy látom, hogy ez a nagy egyenjogúság nagyon rossz irányba megy, és átestünk a ló túloldalára.


[link]



2018. febr. 24. 21:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Instája alapján felőlem 200 centi is lehet az igénye, mert rohadtul nem jön be xd
2018. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Csak egy tinderes tucatribi baromságai, nem kell véresen komolyan venni.

"nem szexpartnert keresek" - írd oda neki, hogy akkor sakkozatok egyet, lehet ő a világos, ha már felül sötét.

2018. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki olyan feltételeket szab, amilyeneket akar. Miért fáj az neked?
2018. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
És még dohányzik is... hát, meghagyom az ostromló tömegeknek...
2018. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

# 3


Akkor tartsa magában a kis feltételeit, mert ez primitívség.

Holnaptól farokméreteket írunk ki tinderre, vagy mi?

2018. febr. 24. 21:20
 6/30 anonim ***** válasza:
69%

5- primitívség?

Bakker.. nem tetszik, lapozz tovább. Hüledezhetsz itt, de a világ így működik.. vagy elfogadod, vagy elégedetlenkedhetsz és fent akadhatsz mindenen, ahelyett, hogy élveznéd azt az életből ami élvezhető.


Nézd, a tinderes csaj egy 180 cm-s pasival akarja élvezni az életet.. na és? Az ő dolga!

2018. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

# 6


Hiányod van, vagy miért minden második szavad az "élvet"?

2018. febr. 24. 21:27
 8/30 anonim ***** válasza:
22%

# 6

hányingerem van az ilyen yolo libsi kutyáktól

gondolom első sorból tüntetnél a gender szak mellett

2018. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
amúgy igazad lenne csak ez a muff "előnyt" írt és nem feltételt, szóval azért az mindjárt más imho
2018. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
A pasik sem jobbak. Vkivel tok jól elbeszelgettem. Erre látta a fotóm hogy nem vagyok vékony, már mentem a levesbe. :/
2018. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!