Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek olya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olya pasival, aki tud főzni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 12:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze. Ez miért lenne negatívum? Egyébként nálam például nem kifejezetten szempont. Nekem azzal sincsen semmi bajom, ha valaki nem tud főzni, mert ez nem úgy működik, hogy az ember megszületik és akkor már rögtön tud sütni-főzni, hanem meg kell tanulni, gyakorolni kell. Egyedül az zavarna, ha valaki ténylegesen életképtelen lenne és elvárná, hogy mindent megcsináljanak, megoldjanak helyette, míg ő semmit sem tesz a saját érdekében, de ha a szándék és az akarat, a próbálkozás legalább megvan, akkor az már egy jó dolog. Én is csak nem rég kezdtem el főzőcskézni, mert most lett rá szükségem, hogy megtanuljak és gyerekkoromban pedig abszolút nem érdekelt ez az egész, nálunk ez a anyukával/nagymamával közös főzés-sütögetés sem volt szokás. Úgyogy én sem vagyok egy konyhatündér. Alap dolgokat el tudok készíteni, de pl. bonyolultabb ételeket már max. recepttel, leírással, de az is előfordul, hogy telefonos segítséget kérek anyukámtól és még akkor sem lesz olyan, mintha ő főzte volna x év rutinnal. Én ezt nem szégyellem, ez van és majd előbb-utóbb belejövök, mint mindenki más. Úgyhogy, emiatt még akár örülnék is neki, ha a párom tudna főzni, mert akkor ő is tudna nekem segíteni és taníthatna néhány hasznos dolgot. 20/L
2018. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!