Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Va értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Akármilyen lánnyal beszélek tinderen, amint megtudják, hogy katona vagyok, azonnal kapcsolatot bontanak.

Ne mondjam el? Ha később derül ki, akkor is ugyanaz a hatása, komoly kapcsolatot pedig csak úgy lehet felépíteni, ha minden az elején tiszta.

Ez ilyen kizáró ok? Akkor pedig? Ugorjak a Dunába, mert nem felelek meg párkapcsolat szempontjából?


24/F


2017. aug. 2. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Itt nem azzal van a baj ,hogy katona vagy!

Nekem volt év elején katona baràtom,és àllandóan a hatàrra jàrt..amivel még nem lett volna baj!

Csak tudod,amikor mindennap onnan megy a féltékenység egyfolytàban egész nap,az màr kicsit sok!

Úgy ,hogy miatta bulizni sem jàrtam a baràtaimmal is alig jàrtam el..aztàn csodàlkozott hogy szakítottam vele! Itt ez a gond..

23/l

2017. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mond el, mert egy kapcsolat bizalomra alapul, aki meg ezt nem értékeli akkor ne is bánd. Egyáltalán nem kizáró ok hidd el, sőt. :) Kicsit fura, hogy így reagálnak.
2017. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen a munkaidod? Budapesten van a munkavegzes helye?
2017. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel NE törődj! Hü#lyeség az egész. Van egy rendes munkád mi ezzel a gond?


Hiszen rengetegen a hazafiasság, a bátorság, a kaland, az izgalmas fordulatokban gazdag külszolgálatok és a társadalom számára végzett hasznos tevékenységek miatt jelentkeznek. Persze mostanra a média szerepe is kihagyhatatlan.


Én amikor rendészetin voltam többször is hallottam,hogy sokakat a biztos munkahely, a szerény, de stabil, kiszámítható egzisztencia vonz a katonai pályára: ezekben az állami hátterű pozíciókban ugyanis nincs szürke, vagy feketemunka, nincs trükközés a járulékokkal.


A honvédségi - a katonai életpálya egy teljesen jó irány szerintem.


Ne tinderen ismerkedj! Ezekszerint bal#okat fogsz ki. Vagy csak ilyen h##e ürüggyel akartak lerázni(?) Lehet màs oka van amiért nem akartak veled beszélni..(?)


19/L

2017. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem Budapest, a szolgálatom jellege elég sok szabadságot enged a magamra fordított időt illetően. Mivel 24 órás szolgálatokat adok, értelemszerűen sok az üres nap. Nem olyan, mint egy hétfőtől péntekig nyolc órás munkarend. Igaz, a heti 168 óra így simán megvan 200 felett, de pont emiatt teljes napokat vagyok otthon. Ez sem lehet akadály a magánélet létére.
2017. aug. 2. 23:32
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Volt katona barátom,igazi pszichopata volt,azóta kerülöm ezt az ágazatot.
2017. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, van. Ha 1-2 randi után összetörsz, ami nem jön össze, az baj. Hiszen nem is ismered, ő sem téged. A hivatásod alapján lehet, vmi elképzelt kép él rólad benne.
2017. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem egy-két randi. Nem lehet ennyire szűkíteni azt, amit leírtam.
2017. szept. 8. 15:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Ok, akkor mondd, ha privátban, az sem baj.
2017. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Írtam, még a randiig sincs elindítva a folyamat, és nem egy-két eset szolgálja a példát a kérdéshez sem.


Egyébként élőben is beszéltem egy lánnyal, teljesen más körülmények között, nagyjából annyit mondott:

"És te akkor most a hadseregben vagy, jól mondom így? Szerinted most háború van Magyarországon? És amúgy mennyit keresel? Meg úgy mit akarna bárki itt, nem kellünk senkinek, egy üres putri ez az ország. Nem akarok bunkózni, ez egy tök szép hivatás amúgy - de különben te mit csinálsz, hogy nincs háború?"


Próbáltam felvenni a beszélgetés fonalát, de egymást nézték a szemei a lánynak, annyira nem volt már ebben a dimenzióban, úgyhogy nagyon nem merültem el a részletekben...

Mindenesetre kijózanítóan őszintén fejtette ki a véleményét rólam.

2017. szept. 8. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!