Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménytelen ilyen keretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen ilyen keretek közt ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kasszás vagyok egy élelmiszerboltban és a srác az egyik vevőm. Sokszor bejár az üzletbe viszont mindig siet és persze nekem is gyorsan kell végeznem a munkát +mögötte sokan várnak akiket nem szívesen váratnék meg.. Azt veszem észre én is tetszem neki viszont ilyen körülmények közt kb esélytelen az egész. Szerintetek mit tudnék tenni?
2018. ápr. 25. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Naponta jön valami ilyen kérdés lányoktól, miközben elő van adva, hogy a srácok legyenek kreatívak és ötletesen szólítsanak le lányokat.

Nos, akkor mutassatok már példát, hogy ti képesek vagytok rá! :D

A helyzet tök egyszerű: Ha vesz alkoholt, akkor rákérdezel, hogy buli lesz e. Ha sütéshez való alapanyagokat, akkor, hogy mit fog csinálni. Fél perc alatt pár szót tudtok váltani és letudjátok venni, hogy tényleg bejöttök egymásnak. Aztán egyszer valaminél megmondod, hogy megkóstolnád a kaját. Ha érdekled, lép.

2018. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Énekeld el neki a Kasszás Erzsi dalát. Vagy mondd azt, én vagyok az Erzsi.
2018. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha annyira bejönnél neki, már valahogy próbált volna hozzád közeledni. Én baromira nem örülnék, ha sietek, meg intézem a napi dolgaim, akkor bepróbálkoznának, meg firtatnák, amit vásárolok. Ráadásul honnan tudod, hogy nem várja valaki haza? Na, mindegy, ez csak az én véleményem.
2018. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem szoktam naponta olvasni, de irányomba nem is igénylek kreativitást. Legjobb ha kerek perec randira hívnak. :D

Sajnos én nem vagyok olyan bátor, sőt kimondottan nehezen nyitok emberek felé ezért várnék egyértelmű mégis biztonságos ötleteket. :D Köszi.

2018. ápr. 25. 18:38
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as azért nem próbál, mert nem igazán mutatom ki...
2018. ápr. 25. 18:39
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Mutasd ki! ;)
2018. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez cuki :) Nekem is szokott egy kasszás hölgy tetszeni az egyik sparban. Meg régebben tetszett a fornettis lány a CBA-ban. :D De megmondom őszintén, magamtól kasszást nem hívnék randira. Miért? Mert oda járok naponta. Nagyon kellemetlen lenne ha félreérteném és beégnék. Utána minden nap látnám.


Ugye a szakmátokban a kedvesség alap, nem lehetsz bunkó a vevőkkel. Mármost feltételezem, hogy a többi 2-3-400 vevővel is kedves vagy minden nap.


Ilyen helyzetben ha akarnál valamit, neked kéne lépni.


27/F

2018. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől tartok. Nekem is kellemetlen lenne nap mint nap találkozni vele. Ő megválaszthatja melyik boltba megy vásárolni én nem, hogy melyikben dolgozom. Szeretnék lépni, de nem akarok égni. :D
2018. ápr. 25. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Lehet Ő is oda tud menni, mert az van közel. :D Szerintem lehet vele mosolyogni kihívóan, esetleg odacsúsztatni egy telefonszámot. :D Ha ennyire odavagy érte, miért ne?
2018. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Van másik bolt is a közelben.

Igen, a papíros megoldás már eszembe jutott csak azzal eléggé kiszolgáltatnám magam..

Köszi a bíztatást! :)

2018. ápr. 25. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!