Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménytelen ilyen keretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen ilyen keretek közt ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kasszás vagyok egy élelmiszerboltban és a srác az egyik vevőm. Sokszor bejár az üzletbe viszont mindig siet és persze nekem is gyorsan kell végeznem a munkát +mögötte sokan várnak akiket nem szívesen váratnék meg.. Azt veszem észre én is tetszem neki viszont ilyen körülmények közt kb esélytelen az egész. Szerintetek mit tudnék tenni?
2018. ápr. 25. 18:22
1 2
 11/12 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Az egyes válasza tökéletes! :) (Én vagyok az egyetlen, aki azt hitte kaszás vagy??)

Ezek olyan dolgok, amit egy-két eladó akkor is megkérdez, ha nem is vagy szimpatikus neki. A szakmához tartozik, hogy esetleg érdeklődsz, egy vicces, nem túlzottan tolakodó kérdésben/megjegyzésben nincsen semmi rossz.

Ha megkérdezed tőle hogy buli lesz-e, ő meg fejvesztve menekül hogy miért vagy ilyen erőszakos, jobban jártál :D

2018. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kaszás.. :’D Mindig kedves velem.

Mindenkinek köszönöm a választ! :)

2018. ápr. 25. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!