Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a szolid de szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szolid de szép lányok, miért aktívak évek óta társkerső oldalakon? Függőség? Mindig jobbat akarnak? Az ilyen oldalak be szippantják az embert? Nincs szerencséjük?

Figyelt kérdés
Okés, engem kikosaraznak, túlélem. Azt is megértem,hogy 10 oldalon fent vannak. De évekig nem találnak társat??? Vagy csak alfa hímek ágyaiban forognak?-szóval magasra teszik a lécet, és olyan pasikkal állnak szóba akik minden lányt megkaphatnak és ezt ki is használják.

2018. ápr. 26. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Sosem voltam még társkeresőn. Mutatnál pár képet, hogy kiket értesz szolid, de szép lányok alatt? Nem lehet, hogy kamu felhasználókba botlasz?
2018. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindig várják a jobbat. Ezt az esélyt meghagyják maguknak, mégha sosem akar megjönni értük megmentőjük a hófehér Jaguárral.
2018. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Változó, sok oka lehet.


Van olyan "szolid szép" társkeresős barátnőm, aki gazdag adoniszra vár, van olyan aki olyan körökben mozog, ahol kb. csak nők vannak (bölcsész szakos és táncol), van olyan akinek a személyiségével vannak gondok.

2018. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Akit éveken át fent látsz (szóval elég régi a regisztrációja és aktív), az egy se normális. Tök mindegy, h nő az illető vagy férfi.
2018. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy aktívak? Vagy hogy nem találtak társat? Vicces stalker figura lehetsz, nagyon sokat foglalkozhatsz mások életével.
2018. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az aktivitás sok mindenen látszik: blog, képek dátuma, belépés dátuma. Normális ember törli magát, ha társat talál. Vagy? :)
2018. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1es! Belegondolva nem kizárt,hogy igazad van. Lehet ők a beetető lányok. Szerintem minden oldal használ ilyeneket.

5ös! Legtöbb oldal írja,hogy éppen aktív, vagy hány napja lépett be. Másik felére nem reagálnék különösebben, csak annyit, hogy ilyen oldalakról volt több kapcsolatom és rengeteg randim is. Ilyenkor eltűntem pár hónapra,majd amikor visszatértem ismerős arcokba botlottam.

Mindenkinek, aki nem nagyon csúnya annak szerintem pár hónap max fél év alatt sikerül találnia valakit.Szerintem.

2018. ápr. 26. 19:05
 8/15 anonim ***** válasza:
És ez sajnos se vicces, se nem stalker. :) Regisztrálsz mondjuk 2014-ben, aztán találsz vkit vagy megunod. Úgy alakul az életed, h megint keresel 2018-ban, és jéé ugyanazok a pofák. :D De, csajokban is. Hát, ehhez nem kell kunszt, h rágyere, h ezek nem komplettek.
2018. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért, a csajok nem mehetnek vissza 4 év után?
2018. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De, ugyanazzal a profil képpel? Rákattintasz, aztán látod, h még 2009-ben regisztrált ezzel a képpel. Nem vicc, tényleg van ilyen, és sajnos nem is egy. Azóta azért megpróbált néha frissíteni, rakni ki fotókat a privátba, de azok is min. 3 éve készültek. Most ezek után találd ki, h nézhet ki...
2018. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!