Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek kevesebb eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kevesebb eséllyel indulok ha a kapcsolat elején nem játszom meg magam? Sajnos ez a tapasztalatom

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha az alaptermészeted nem túl előnyös, akkor elképzelhető, viszont hosszútávon mindenképpen kifizetődő. Lehet ugyanis, hogy elsőre megkapnál valakit, de hosszútávon úgysem tudnád magad megjátszani, így kibukna az igazság. E

Az én párom az első randin kifejezetten unszimpatikus volt. Szerencsére eléggé kitartó és türelmes volt, így nem hagyta, hogy azonnal elutasítsam. Nagyon örülök neki, mert rettentően más ember, mint amilyennek elsőre látszott. Mindenki nyersnek és bunkónak tartja, de nagyon nem az. Csak meg kellett őt ismerni közelebbről.

2018. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Normális vagy te?

Minek játszmázni? Minek hazudni gyerekesen a másiknak?

Add Önmagad!

2018. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Férfiként, ha nem pár sablonba illik az ember, amiért epekednek a csajok, akkor nehéz ügy a társkeresés és sokat lehet nyerni egy kis játszmázáson. A csajok többsége a büdös életben nem képes ezt beismerni, mert annyira a béka popója alatt van az önkritikájuk, de szeretik a játszmázásokat.
2018. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Kit érdekel az olyan ember, akinek meg kell játszanod magad ahhoz, hogy szeressen?
2018. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Élő példa vagyok rá, hogy kevesebb az esély így, de legalább akik bírnak nem fognak meglepődni már rajtam.
2018. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem játszom meg magam, de még sincs gondom a párkereséssel, de ha lenne sem játszanám meg magam. Vagy elfogadnak úgy, ahogy vagyok, vagy sehogy.
2018. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot szeretnél, ne játszd meg magad

Mikor a férjemmel először randiztunk, annyira untuk már ezeket a játékokat, hogy simán megmondtuk a másiknak, mit gondolunk. Sértegettük is egymást, nagyjából ebből állt az egész találka, meg abból, hogy mit várunk a másiktól. Egy szántóföld közepén volt egy nagy elvizesedett, tószerű rész, oda vitt randira, azt mondta, nincs kedve olyan nőhöz megint, aki egész nap a tükörben lesi magát. Én meg álltam elébe, smink nélkül szakadt pólóban, bátyám rövidnadrágjában slattyogtam az első randira, gondoltam ő akarta, megkapja. Teljes őszinteséggel indult a kapcsolat, takargatás, szépítés nélkül. Így a folytatás is simán ment, jobb vele, mint valaha gondoltam. Nincs nálunk olyan, hogy "jaj, hogy mondjam el,mit fog gondolni".

2018. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha csak dungi akarsz akkor játszd meg magad, biztos akad olyan ostoba liba aki nem veszi észre.

Ha társra vágysz akkor minek? úgyis kibujik a szög a zsákból.

2018. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ó 7-es nagyon irigyellek, nekem is már tele a tököm ezzel a megfeleléssel
2018. ápr. 28. 11:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az add önmagad egy bullshit.Azt kell adni,amit látni,hallani akarnak.Ennyi.
2018. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!