Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire szoktad meg megfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktad meg megfogadni az ebben a kategóriában tevékenykedő emberek tanácsait? Avagy beleszól-e a GYIK az életedbe?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 00:35
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy az itteni pasik és csajok is többségében nagyon hülye tanácsokat adnak.


Sőt, ha valaki túl komolyan veszi ezt a rovatot, annak negatív hatása is lehet az életére. Annyi itt a negatív ember, hogy ha valaki egész nap ezt a rovatot olvassa, annak előbb-utóbb a szemlélete is elkezd negatívvá válni.


Nem akarom semmiféle rossz jelzővel illetni ezt a rovatot, mert nem szeretném, ha moderálnának, de valami borzalmas, ami itt folyik. :-/

2018. ápr. 28. 01:00
 12/36 anonim ***** válasza:
6%

"Kábult Puma: Te annak idején pár hónapja nem "Csendes farkaskutyaként" voltál fent? "


De, ő is én voltam.

2018. ápr. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%

Sokszor már maga a kérdés is értelmetlen...

Semennyire nem szól bele, ha tanácsra van szükségem, akkor én a hozzám közel álló emberekhez szoktam fordulni tanácsért, vagy velük szoktam megbeszélni, ha van valami problémám. Viszont aki nem tud kihez fordulni, esetleg egy teljesen objektív véleményt akar kapni, annak persze jól jöhet az oldal, csak nem biztos, hogy jó tanácsokat kap.

2018. ápr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
95%
#11 Egyetértek! Habár én nem azért lépek a rovatokba, hogy mások válaszait olvassam, jómagam is hozzászólok, egészen pozitív szemléletben, kifejezem az ellenvetéseimet egy-egy válasz láttán. Bár gőzőm sincs arról néha, hogy mit keresek ezen az oldalon, de nem veszem komolyan a válaszok nagy részét, inkább csak röhögni járok ide. Sokszor végig sem kell olvasnom sok regénybe foglalt, elnyújtott leírást, mert első ránézésre tudom, hogy értelmetlen lesz.
2018. ápr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem szoktam megfogadni, a tanácsok 90%-a it úgy baromság ahogy van a többi meg annyira általános dolog hogy igazából nem lennék vele előrébb semmivel. Unalmamban szoktam itt olvasgatni, ha valamelyik kérdező inkább véleményt kér tanács helyett akkor szoktam leírni hogy én mit hogy gondolok, de mások hozzászóláss nem érdekel. A fentebb említett Balázskának szoktam a troll kérdéseire baromságokat írni még, de már kezd unalmas és kiszámítható lenni úgyhogy már az se olyan jó móka. Másik kategóriákban inkább szoktam hasznos hozzászólásokat találni pl a fogyókúránál régebben valaki írt egy tök jó kis edzéstervet amit egy ideig csináltam. Úgyhogy volt amibe bele tudott szólni a gyk, de nem párkapcsolati dolgokba.
2018. ápr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
93%
#7 A csendes farkaskutya és Kábult Puma között pedig volt még suhanó pásztorkutya, dühös sivatagi róka, rakott krumpli és narancsbolsi, Bazsi szólj ha valamit kihagytam :D
2018. ápr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
12%

"#7 A csendes farkaskutya és Kábult Puma között pedig volt még suhanó pásztorkutya, dühös sivatagi róka, rakott krumpli és narancsbolsi, Bazsi szólj ha valamit kihagytam :D

"


Én magam se tudom felsorolni az eddigi összes nickem annyi volt már.


De aranyos hogy így emlékszel ezekre.

2018. ápr. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Kérdést egyszer tettem fel, itt tudtam meg, hogy alvásparalízisem van. Még létezéséről sem tudtam a jelenségnek. Ez volt a regisztrációm oka és az egyetlen itt szerzett hasznos információ. Egyébként szerintem ez egy érdekes oldal. Nem túl hasznos, de érdekes. Ami nagyon zavar, hogy szerintem itt sokan hazudnak.
2018. ápr. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
90%
Kábult Puma nem az aki mindig sír, hogy nincs autója se lakása se csaja, se semmije? :D
2018. ápr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Én úgy emlékszem, hogy Csendes farkaskutyának komoly gondjai voltak. Ha ő valóban azonos Kábult Pumával, akkor miről, vagy inkább kiről beszélhetünk? Egy gondterhelt emberről, vagy egy olyasvalakiről, aki át akarja verni a felhasználókat azzal, hogy szórakozik?
2018. ápr. 28. 02:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!