Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire szoktad meg megfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktad meg megfogadni az ebben a kategóriában tevékenykedő emberek tanácsait? Avagy beleszól-e a GYIK az életedbe?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 00:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Az idiótákon jót nevetek, de azért vannak értelmes, hasznosítható tippek, még olyan eseteknél is, amikor nem én teszek fel kérdést.
2018. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktam "hisztis" kérdéseket feltenni, így nem nagyon van ilyen válaszolóim sem. Ha mégis, akkor szokott 1-1 igazán tartalmas is befutni, amin elgondolkodom.
2018. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon hasznos dolgokat szedtem össze itt, de szinte soha (kb. 95%-ban) nem a kérdésekre adott válaszokból. Ha valaki a gyakorikérdések-en valóban hasznos válaszokat szeretne, akkor ne a párkapcsolatok rovatot böngéssze, hanem egzakt kérdésekre keresse a választ.
2018. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem érdekelnek a tanácsok, csak unalomból járok ide, tanácsot sem szoktam adni, csak okoskodom. :)


off

Dexter! Kíváncsiságból: korábban nem te voltál "Ecet úr"?

on

2018. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
#30 ugyanígy vagyok, csak nálam azt nem hiszik el, hogy egyetemen egy nehéz szakon tényleg minden nap kell tanulnom (főleg a vizsgaidőszakban és előtte pár héttel), reggeltől estig órákra járok és a könyvtárban ülök, tanulok mint a hülye és ebbe egyelőre nem fér bele, hogy valami pasival töltsem az időmet. Na meg ez is elég hihetetlen, de nekem pl amúgy sincs igényem bulizni, lerészegedni, ismeretlenekkel szexelni (ismerősökkel meg pláne nem...), inkább igyekszem majd egy normális párkapcsolatot kialakítani egy normális férfival, ha nem leszek ennyire elfoglalt. Ha meg azért maradok egyedül 25+ évesen, mert mindenkinek egy kiélt nő kell, akkor sincs tragédia, így is simán találok majd olyan dolgokat, amik kitöltik az életem.
2018. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#34

Sok néven voltam már jelen itt, de ez pont nem tartozik közéjük.

2018. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!