Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire szoktad meg megfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktad meg megfogadni az ebben a kategóriában tevékenykedő emberek tanácsait? Avagy beleszól-e a GYIK az életedbe?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 00:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
3%

Ennyi rakás nyomorék válaszolót, mint ami itt van keresve se találna az ember.

Egyetlen egy dolog miatt vagyok itt, hogy lehet nőzni a kérdéseket feltevő nők között.

2018. ápr. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Általában szakítás után járok ide, a rovatba. Minden egyes hibámból próbálok tanulni, ezért szeretem elemezni a történteket, nyilván nem vagyok tökéletes, tudom jól. Azért, ha normálisan kérdezel, akadnak normális válaszok is. Nyilván a barátaim/ismerőseim véleménye is érdekel, de mivel ők elfogultak velem, objektív véleményre nem számíthatok. Van egy becsípődésem, hogy én arra a véleményre vagyok kíváncsi, amit valóban gondol az ember, nem pedig arra, amit hallani szeretnék.
2018. ápr. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem hinném, hogy rajtam kívül bárki is tudja, hogy az élethelyzetemben felmerülő problémákra mi a megoldás. Igazából nem értem azokat a felnőtt embereket, akik nem tudnak egyedül járni a saját útjukon, és kérdéseket tesznek itt fel, tanácsokat kérnek a problémáikkal kapcsolatban.
2018. ápr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Én többnyire jó szándékkal írok számomra valós értékű tanácsokat, amely kérdésekben magam is úgy járnék el.


Általánosságban:

-A megcsalást nem tolerálom

-Randira a nö is hívhat, kezdeményezhet

-Ha félénk pasi vagy is elhívhatod randizni a nőt, növessz golyszlikat

-A problémáitokat beszéljétek meg


Jellegű tanácsaim vannak a gyakran felmerülő kérdésekre. Meg van néha pár fura, megdbbentő eset. Na azokon pislogok.


27/F

2018. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Egyszer egy megérzésemet írtam ki, amire az egyöntetű válasz az volt hogy biztos nem úgy van az. De, jól láttam.
2018. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Csak h komolyan is valaszoljak.


Valaszadokent igyekszem komolyan irni, tenylegesen segitve a kerdezot. Vagyis nem trollkodom szet. Ami mar komolytalan arra nem irok valaszt.


Kerdezokent sok esetben a valaszok elgondolkodtatnak. Esetlegesen mas nezopontbol lattatjak a kerdest. Vagy megerositenek h igen en is jol gondoltam akkor.

DE a dontest az adott helyzetben en hozom meg. A legtobb esetben inkabb kivancsisag h megis masok mit gondolnak tennenek.

2018. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Ide feminista hajlamú nők, meg szűzkisfiúk, összeesküvés-elmélet keresők járnak, de hogy egészséges párkapcsolatban élők nem, az biztos.

Illetve de, néha kérdezni.

De ők meg nem adnak tanácsot.

Sajnos, pedig nekik kellene.

2018. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Az én életem, én irányítom. A való életben, teljesen mást látok mint az itteni válaszolók válaszai. Teljesen másként működik. Akik válaszai közelítenek a valósághoz, azok rendszeresen le vannak pontozva:))

Számomra, ez, olyan szórakoztató oldal. Az itteni tanácsokat megfogadnám, nem lenne boldog párkapcsolatom.

2018. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Ha elhinném, hogy gyk-n valódi tapasztalattal rendelkező, értelmes, segíteni vágyó emberek és nem az anyjuk házában farkukat verő, életképtelen, elhízott, öngyűlölő szűzfiúk válaszolgatnának, akkor:


- már 15-18 évesen megdugattam volna magam valami kanos tinifiúval, hogy "tapasztalt legyek"

- 20 évesen már temetém magam, mert nem vagyok "tapasztalt", így semmi esélyem senkinél

- összejöttem volna minden igénytelen, gátlástalan pasival, aki valaha bepróbálkozott nálam annak ellenére, hogy felfordul a gyomrom, ha csak rájuk nézek

- most éppen "kiélném magam", mert "később megbánnám, hogy nem tettem", annak ellenére, hogy ettől a gondolattól is forog a gyomrom

- bunkó lennék minden férfival, az alacsonyakat és a csúnyákat (értsd: csúnyább, mint egy férfimodell, azaz kb a férfiak 95%-a) leköpködném az utcán, pofákat vágnék, ha hozzámszólnak

- nem jönnék össze olyannal, aki nem "gazdagkigyúrtbéemvés" és persze elvárás lenne egy férfival szemben, hogy pénzeljen, mert amúgy is "minden nő kva"


Persze ezek közül egyiket sem tettem/teszem/fogom tenni, mert nem hinném, hogy nálam sokkal alacsonyabb értelmű, nulla érzelmi intelligenciájú emberek tanácsaira kellene hallgatnom a barátaim, családom helyett.

2018. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"- most éppen "kiélném magam", mert "később megbánnám, hogy nem tettem", annak ellenére, hogy ettől a gondolattól is forog a gyomrom "


Ebben mennyire igazad van! Az én családomban folyton azzal jönnek, hogy ki kell élnem magam, buliznom kell, mert később meg fogom bánni, mintha csak ez lenne az egyetlen járható útja az életnek. Fel sem fogják, vagy el sem próbálják képzelni, hogy esetleg létezhet másfajta szemlélete az életnek, és nem csak az, amit ők tudhatnak magukénak. Érdekes, én sose szoktam osztani nekik a tanácsot, hogy hogy kéne élniük, de ők nekem folyton, és szinte már lenéznek, amiért nem az átlagos "bulizós, csajozós, minden nőt megdugós menő arc" életét élem, hanem a sajátomat, amiben értelmes dolgokra fordítom a szabadidőmet, és nem arra, hogy amikor este hazaérek, bekapcsolja a tv-t, megnézzem a napi agymosó valóságshowt, telezabáljam magam, megigyam a napi söröcskémet, és ne gondoljak semmit a világról. Ez tényleg gyomorforgató.

2018. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!