Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők csak a jólkinéző férfiakat veszik emberszàmba, a fèrfiak meg szèles skálàn a kevésbé jò nőket is?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Ennek az ellenkezőjéről és Erről ma már okoskodtak lejjebb.

Meg még vagy 10 millióan előtted.


Mindenkinek számít minden, és mindenkinek nem számít semmi sem.

2018. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Kereslet-kínálat törvénye...

Nőkből kisebb a kínálat, nagyobba kereslet.

A nők válogatósabbak, férfiból nagyobb a kínálat, mint a kereslet, ezért válogathatnak bőven...

32/F

2018. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkit, aki velem kapcsolatba kerül emberszámba veszek, csak nem mindegy, hogy milyen kapcsolatból vagyok vele.


A haverjaimat is ugyanúgy emberszámba veszem, mint a páromat.


Egyébként ne legyél álszent, te se jönnél össze egy zsírdisznó csajjal. Neked is vannak elvárásaid a másik nemmel kapcsolatban.

2018. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Ezt kb csak te látod így, mert ronda vagy, és a kutyának sem kellesz, mert belülről is ennyit érsz, ill. mindenkit azt lát meg, amit meg akar látni, és ahogyan.
2018. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Ez azért van, mert férfiként nem csak a külsővel lehet érvényesülni, lehet a magas státusszal és a pénzzel is. Nőként meg hiába vagy vagyonos, ha idősödő vagy és/vagy csúnya és/vagy kövér, akkor jó pasinak nem kellesz és kész.
2018. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Jól értem, hogy szerinted:

Emberszámba venni = lefeküdni vele?

2018. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Sok férfinak nagy az igénye külsőleg a nők fele en azt látom

Pláne a ronda férfiaknak van hatalmas elvárása

Sok férfi szexmanias az irányítja talán ezért is lehet hogy a rondabb nőkkel szoba állnak

2018. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kinek mi “kevésbé jó”? Mutatnál példákat?:) Lehet, hogy te átlagos nőkre érted a kevésbé jót, a nők meg az átlagon aluli férfiakat nem veszik emberszámba.

Amúgy emberszámba veszem az átlagos férfiakat, sok átlagos pasit látok párkapcsolatban, nem helytálló általánosítás.

Van jólkinéző magányos szingli férfi ismerősöm is. Lekéne szokni arról, hogy folyton a kinézetedet okolod a társkeresési problémáidért:-/.. Más oka is lehet annak.

2018. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ej-ej ezek a fránya nők...
2018. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Csak nekem tűnt fel hogy mostanában RENGETEG kérdés szól az állítólagos "csúnya" férfiak szenvedéséről?

Meg ez a ha nem nézel ki jól akkor már nem érsz semmit mánia.

Hagyjátok már. Jópár pasit ismerek és jópárat "átelemeztem" magamban és nem adoniszok vagy legalábbis az itteni gyakoris mániákusoknak nem lennének azok de összességében kijelenthetem hogy a LEGTÖBBJÜKKEL el tudnék képzelni valamit (csak elméleti síkon, ha olyan lenne a szituáció). Erről amúgy szó sincs mert a legtöbbjük barát/haver/közeli ismerős meg amúgy sem keresek most senkit de attól még nőként megnézek embereket.

És felesleges itt sajnáltatni magát egy rakás pasinak a szerencsétlensége miatt meg kiírni 50 ugyanilyen kérdést mert ez a "nem vagy egy Brad Pitt akkor nem lesz soha csajod" baromság kamu.

És ezzel szerintem a nők igen magas százaléka egyet értene.

2018. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!