Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Képes belőletek vonzalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Képes belőletek vonzalmat kiváltani egy feminin gesztikulációkkal "megáldott" férfi?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, nőhöz sosem értem, és mindent a nyomorult gesztikulációimnak köszönhetek.

Arcra nem vagyok helyes, de kondizok, nincs rossz testem.

Úgy érzem, örökre szűz maradok.


2018. ápr. 4. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem.
2018. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így a kérdés alapján nehéz elképzelni ezt, én is csak azért tudok válaszolni, mert a párom kifejezetten sok feminin jeggyel van megáldva. Ettől függetlenül nagyon férfias ám, még akkor is, ha ezt nem hiszi el nekem senki :D
2018. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett már ilyen srác, csak sajnos kiderült, hogy tűzforró
2018. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit kalimpálsz összevissza? Rakd zsebre a kezed ha nem bírsz magaddal.
2018. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 a zsebrerakás nem minden helyzetben működik sajnos
2018. ápr. 4. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor a hátad mögött összefogod
2018. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Csak ha karvalyorrod van
2018. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez is egy olyan dolog ami fejben dől el. Olvass könyveket a testbeszédről, annak minden fajtájáról. Gyakorolj a tükör előtt, idézz meg egy-egy olyan szituációt amikor rosszul kommunikáltál és játszd el újra tudatosan úgy ahogy szerinted kellett volna. Akárhogy is, de olyan nincs hogy rajtad kívülálló okok miatt gesztikulálsz rosszul. Ha megnézel pár előadást pl TED-en látni fogod, hogy a jó előadók is sokat gesztikulálnak így ezzel nincs is baj, sőt pozitívum ha tudsz rajt kicsit fejleszteni.

szvsz a csajoknál nem ezzel vágod el magad, de mivel erre fogod így első körben ezt szüntesd meg.

2018. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!