Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tömik a nők fejét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tömik a nők fejét azzal, hogy az őszinteség a legjobb dolog a párkapsoaltban, amikor azt látom, hogy az a nő a sikeres, aki palira veszi a pasikat?

Figyelt kérdés
Én pl nem egyszer fáztam már rá az őszinteségemre.
2018. ápr. 30. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert így van.


Érdekes módon nálam már lassan 3 éve bejön az őszinteség.


22/N

2018. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Konkrét példát tudsz mondani? Vagy esetleg arra, hogy azon nő pontosan milyen módon sikeres aki palira veszi a pasikat?
2018. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Ne keverd ossze egy parkapcsolatban az oszinteseget azzal, mikor ismerkedes soran tul hamar es tulsagosan kiadod magad.
2018. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nagybátyám pl felnőtt fejjel járt egyetemre, munka mellett, míg oda járt volt mellette egy kedves, házias nő,aki mindennel ellátta, hogy a bácsinak semmit ne kelljen csinálnia, aztán egyetem vége---nő lapátra téve.A nő sírt-rítt, azt hitte, hogy házasság lesz a vége,de hát ne,

Nagybácsi élte az életét, bulizott,nőzött, egyszerre többel is. Majd egyszer megjelent nála az egyik nő,akivel hentergett párszor, hogy ő 4 hónapos terhes, őrjöngés minden, nagybácsi nem akart esküvőt, aztán mégis lett, én még olyan savanyú képű jegyespárt nem láttam esküvőn, izzottak az indulatok .De végül is mégiscsak ez a nő járt jól,mert nagybátyám,akit az előző nő "taníttatott ki",tenger pénzt keres ennek a spermatolvajnak.

2018. ápr. 30. 12:10
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Attól, hogy sokan állnak egy sorban, még nem lesz jó az a sor. Te legyél kivétel. A kivételek fogják megváltoztatni a világot, nem azok, akik beállnak a sorba.


"Légy te a változás, amit a világban látni szeretnél"

2018. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Csak ebben a kifejtésben sem az őszinteséget nem látom, sem a sikert.

Itt egy hűséges nő van akit lecseréltek meg egy számító csaj aki szándékosan teherbe ejtette magát mert csak így tudott pénzes pasit fogni. Ha ez a siker akkor egészségükre.

2018. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Saját példa: gyerekkoromban volt egy igen súlyos betegségem, de meggyógyultam, volt egy srác,akivel már a családot tervezgettük, én elmondtam ezt a betegséget és azt mondta, hogy ő akkor így nem.

De mondom,már gyógyult vagyok, erre: de mi van, ha a gyerek örökli.

2018. ápr. 30. 12:15
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Ha a megfelelő ember lesz melletted, ott nem lesz helye mellébeszélésnek. 10 év házasság során egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy ne legyek őszinte a férjemmel. Boldogok vagyunk, szeretjük egymást és a gyerekeinket. 😊
2018. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Kevered a dolgokat nem is kicsit!

De egyébként pedig ha te egy hazugsághalmazban akarsz élni hát csak rajta, ha erre van igényed csináld!

2018. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

8,5 éve vagyok együtt a férjemmel, nekünk kezdetektől bejött az őszinte kommunikáció. Mindemellett nyilván nem minden ember alkalmas erre. De most őszintén, te akarsz együtt élni egy olyannal, akivel nem lehet őszintén és normálisan beszélni? Mert én nem. Ilyen esetben marhára nem kár érte, ha lelép. A példádban szereplő exed se volt alkalmas egy őszinte kapcsolatra. Komolyan gondolod, hogy az jó lett volna neked, ha együtt maradtok?

Egyébként nekem esélyes, hogy nem lehet fiam, öröklött dolog miatt. Nem biztos, nem vizsgáltattam ki, mert nem akarom tudni, de anyámnál anno vizsgálták, neki nem lehetett, én meg örökölhettem. A férjemnek anno ezt elmondtam, még házasság előtt, mégis elvett. Pedig akart volna fiú gyereket is, de elsősorban tőlem akart gyereket. A mérlegünk jelenleg egy vetélés, majd egy problémamentes terhességből született kislány. Szóval valószínű, hogy tényleg így van, de nem akar emiatt elválni. Aki szeret, annak kelleni fogsz mindennel együtt. Aki meg nem, az egyáltalán nem baj, hogy lelép.

2018. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!