Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szoktatok látni 170 centis és 60 kilós vagy annál kisebb pasikat barátnővel?

Figyelt kérdés
Mert én soha nem látok ilyen fiúkat magamat is beleértve (igaz én az 55-öt sem érem el 170 centisen). Az ilyen hobbit szerű cingár srácokat mindig saját magányosságukban szoktam látni leszegett fejjel sétálni hátitáskát a vállukon szorongatva. Ezt csak azért kérdezem, mert itt mindenki azt írta/írja folyamatosan, hogy rengeteg alacsony pasit lehet az utcákon látni a barátnőikkel csak én vagyok ennyire lúzer a személyiségem miatt. De ha szombat kora este elmegyek egy bevásárlóközpontba/parkba/kiülős helyre, sosem ezeket a "minimanó" kis párocskákat látom, hanem azokat, akik napszemüvegben kézenfogva, lazán romantikázva lötyögnek a sétálóutcán, a pasi +180 magas és általában mackós vagy férfiasan izmos, a csaj meg általában egy 165 körüli, szexisen formás telt alkatú. De lehet csak én vagyok ilyen vak.

2018. ápr. 30. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Jó neked, hogy ennyi 180 feletti pasit látsz.
2018. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem már meg is nősültek a hasonló ismerőseim.
2018. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Az apám 163 centi, most már 85 kiló körül van, de fiatalon szerintem 60-70 körül volt a képek alapján. Mindig nagy csajozógép volt (nem csak ő mondja, mindenki, aki ismerte akkor, ezt mondja), nem volt emiatt gondja a nőkkel. Anyám 170 körül van, szóval még magasabb is.

A legjobb barátnőm 160-162 centi, a pasija kb egymagas vele, kb 1.2 centivel magasabb, szerintem 60-65 kg lehet max., nem egy nagydarab srác. Ők két éve vannak együtt. A barátnőm egy kifejezetten szép lány, szóval nem azért jöttek össze, mert rá volt fanyalodva vagy ilyesmi.

Unokatesóm 170 centi körül van, nős két éve. Az öccse ugyanekkora, most épp szingli, de több barátnője is volt már. Az apjuk akkora, mint az én apám, 30 évig volt nős, a felesége meghalt, most van barátnője. És mellettük se csúnya nők fordultak ám meg.

2018. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szoktam de nem igazàn szalonképes nõkkel,olyan észre se veszed kategória.

Sajnàlom kérdezõ.


Lehet pàrod csak a minõség nem mindegy.

2018. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az exem 175 cm 55 kilo volt amikor megismertem.
2018. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5: És ez hogy kapcsolódik a kérdésemhez?
2018. ápr. 30. 19:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Hat úgy, hogy te kérdezted.
2018. máj. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem a plázában flangálnak céltalanul hanem otthon vannak a gyerekeikkel vagy a párjukkal kirándulnak. Én pl most hétvégén erdei túra utakon láttam kb 3 ilyen családot .

Az 55 kg meg fejleszthető, menj gyúrni egyél tömegelő szert sok kajával stb.

2018. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7: Csak azért mondom, mert a 175 cm qrvára nem egy kategória az én 170 centimmel (olyannyira, hogy pont a 175 a minimum ami a nőknek már nagyjából rendben van). Szóval nem értem hogy kapcsolódik a kérdésemhez az exed. A súlyomon meg folyamatosan fejlesztek és hiszem, hogy a 70-et is sikerül majd elérnem, de a lélektani 175-öt sosem fogom elérni.
2018. máj. 1. 10:35
 10/16 anonim válasza:

Van az évfolyamomban egy fiú, aki lehet kb. 170 magas, 55-60 kiló, ráadásul én azt hittem róla, hogy meleg, leginkább külső alapján... Aztán megláttam a könyvtárban csókolózni egy aranyos lánnyal.

A jelenlegi barátom, habár magas (183 körül, de én is magas vagyok, 174 minimum), de nagyon vékony (én pedig nem), szerintem olyan 65-68 kg lehet maximum... Szóval tényleg nagyon vékony, mégis a nagyon sokadik barátnője vagyok (ami számomra mellesleg nagyon nagy negatívum)...

Ne aggódj ezen. Talán segítene, ha az olyan srácok, mint például te (oké, persze nem ismerlek, úgyhogy csak általánosítani tudok) nem árasztanák a pesszimizmust, mert bizony ez igenis rengeteget számít.

2018. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!