Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha valakit akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha valakit akartok csak szexre, és nincs barátnőtök, nem is jön össze semmi, meddig reménykedtek? Meddig "vártok" ilyenkor a nőre? Nem adjátok fel?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy férfi aki a szexre hajt, a mai világban 99% hogy sok-sok, akár több száz nőt is fűz egyszerre. Pl. kiküld 300 levelet társkeresőn, abból visszaír vagy 30, a második levélre visszaír vagy 10, abból összejön 3-4 randi, amiből 1 szex.

Nagyon gyakori, hog

2018. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*Nagyon gyakori, hogy még az a nő is aki visszaírt az első levélre, a másodikre már nem fog, mert akkora a tolakodás egy nőért társkeresőn, hogy percek alatt lecsapja egy másik pasi, aki szebb/jobb/gazdagabb, egyszóval piacképesebb.
2018. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hahó! én a való életről beszélek, nem a társkeresőről.

Ismerős ember, in da riöl lájf!

Rámszállt, tudja, hogy kapcsolat nem lehet, és mindig, mindig azt hiszem, hogy feladta. De nem.

És én jobban várom, hogy legyen nője, mint ő.

Jó fej, de nekem nem vonzó a csóka.


Meddig még???

2018. ápr. 30. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha beléd szeretett, akkor számíthatsz rá, hogy még jó sokáig nem fogja feladni!


És ha beléd szeretett, akkor nem azért próbálkozik nálad, mert nincs nője, hanem azért nincs nője, mert rád vár!

2018. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha annyira felnőtt vagy és annyira eleged van De te helyette inkább dugsz vele? Tök sok eszed van akkor.
2018. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Itt a fő kerdes, hogy van-e baratod. Ha nincs, akkor reménykedik, márpedig az csak többszöri elutasítás utan szokott kezdeni halvanyodni.
2018. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi köztünk, néhány kávé megivásán túl, megérint, és ennyi. Semmi az ég világon, de kösz a kedves feltételezést. Csak utalgat, én azért gondoltam, hogy csak szexet akar, mert amúgy meg nem illenénk össze.
2018. ápr. 30. 18:27
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os, és ha van barátom? (amúgy csak ex, de nagyon mély nyomot hagyó ex.. és tudja is ez a másik..)
2018. ápr. 30. 18:28
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Mivel a kérdésben szó volt a szexről és össze-vissza fogalmazol, szerinted ki tudja rendesen kihámozni? Akármi is van, felnőtt ember nem csinál ebből problémát, hanem leépíti a nem kívánatos embert.
2018. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudod, felnőtt ember életében van olyan, hogy nem tudja leépíteni a kívánatos embert, mert a szomszédja, kisfőnöke, beteg anyja ápolója, bármi.
2018. ápr. 30. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!