Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ciki ha egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki ha egy 22 éves srácnak és a haverjainak a legfőbb szórakozás a péntek esti cruising a főutcán?

Figyelt kérdés
Viszont szórakozóhelyre nem járunk,kocsmába is csak annyira hogy ha meleg van este akkor beülünk meginni valamit.
2018. máj. 1. 18:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem semmi ciki nincs benne. Nem ez határoz meg. :) 22L
2018. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
76%

Figyi, ha ti és a haverjaid élvezitek csináljátok, de a lányok szerintem pont leszarják, h elmegy mellettük egy autó amiben pár fiatal srác üldögél.

Én a haverjaimmal szórakozni szeretünk hétvégén nem a dugóban ülni. Az még oké, h átmegyek valakihez kocsival hétvégén este, de én igazából pest belvárosban lakom ahol a p''csomnek van kedve pénteken este autóba ülni, ahol 5 perc megtenni 100 métert:D Viszont ha ilyen lambo szintű kocsival csapatjátok akkor mindegy h hol vagytok és mit csináltok, lesznek olyan lányok akik tapadni fognak, de a többséget még mindig nem fogja érdekelni..

2018. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát... nekem elég sekélyes elmére vall, ha vkinek ez a szórakozás, hogy cél nélkül autózgat és piál.
2018. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!