Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik szerint sok pénzzel, társadalmi státusszal és menő külsővel minden nő megkapható! Mivel magyarázzátok Elliot Rodgert és az általa rendezett mészárlást?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Elliot Rodgernek szerinted menő külseje volt, te tacskó?

Egy nyomoréknak nézett ki.

2018. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaki balfék a nőkhöz sajnos képes a saját gyengeelméjűségének engedni és ilyen eszközökhöz folyamodni. Viszont azt látom, hogy egyre elterjedtebb ez a gondolkodás, miszerint "halál arra a nőre aki elutasít". Tudom, mivel néhány aggszűz ismerősöm is hangoztat ilyeneket, szerencsére eddig csak hangoztatták... sosem fogom megérteni hogy ez mire jó/hova vezet. Elhiszem, hogy nehéz nőt találni, nemcsak kapcsolatra de valakinek szexre is, de úgy gondolom hogy aki a nőket hibáztatja azért mert szűz, vagy mert nincs mellette senki az nem is tesz meg mindent ennek érdekében. Nagyon sok korombelit ismerik (22/F) akik elhiszik a brazil szappanoperákat és elhiszik hogy ők valami José Armando jelleggel bármilyen szemétládák vagy aljadékok lehetnek, akkor is hisztizni fog utánuk egy nő. Csak a valóság nem ez. Nagyon nem.
2018. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom ki a tököm az a Elliot Rodger vagy, hogy mit csinált. Nem értek egyet azzal, hogy a sok pénz, társadalmi státusz és menő külső elég ahhoz, hogy valaki minden nőt megkapjon. És annak ellenére, hogy 23 éves vagyok + nem volt barátnőm, nem gondolok rosszat a nőkről. Pontosan tudom, hogy a hiba bennem van és nekem kell kijavítanom azt.

Ellene vagyok az erőszaknak, azóza meg főleg, hogy egyik lány ismerősömet nagyon durván zaklatta az exe. Mesélt dolgokat, ismerős fiúk miket mondtak neki csak azért mert nem írt nekik vissza facebookon. Durva, hogy a férfi társaim mikre képesek. És, hogy miattuk én is meg vagyok bélyegezve. Nem tudom, hogy jön ez most ide csak gondoltam lássátok nem minden huszinéves szűz srác gondolkozik úgy mint a többség itt gyakorin.

2018. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ez a srác elmebeteg volt. Ez független a pénztől és társadalmi státusztól. Mintha azt mondanád, hogy a pénz nem boldogít, ha egy milliomos elmebeteg öngyilkos lesz.

(És nem, szerintem nem kapható meg ezekkel minden nő, de ne egy elmebeteget hozzunk példának.)


#2: Mindkét oldal részéről terjednek a szélsőségek :/

2018. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom hogy függ össze, hogy kiktől kérdezel, és maga a kérdés. Nem hinném, hogy ezekkel minden nő megkapható lenne, de tessék a válaszom:


Bekattant egy tipikus szerencsétlen, áldozatkülsejű, férfiatlan kisgyerek, akit le se sz.rtak a nők.

Mentális betegségeknek ez betehet.


üdv 30+ffi

2018. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Neki pl. pont nem volt menő külseje, de némi ráfordítással kihozhatott volna magából sokkal többet (ez vonatkozik a gyk-s "forever alone"-ok nagy részére is). A fejében lévő problémákhoz viszont már inkább kellett volna egy komolyabb szakember és több évnyi kezelés.
2018. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"kihozhatott volna magából sokkal többet"


Ez igaz de ez a "sokkal több" sem lett volna elég olyan kaliberű nőkhöz amilyeneket ő akart.

2018. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Pénze alapból volt, társadalmi státuszt is szerezhetett volna, mert simán bekerülhetett volna akár elit körökbe is, a külsejéből pedig kihozhatott volna annyit, hogy az se legyen akadály.
2018. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Neked teljesen elment az eszed, kérdező? Tudod te egyáltalán miről beszélsz?

Elliot Rodger először is külsőre rohadtul nem volt előnyös, sőt! Deformált fejforma, béna arcvonások, vézna, gyerekes test - semmi férfiasság nem volt benne külsőre.


De ti, akik automatikusan elmebetegnek nyilvánítjátok se vagytok normálisak. Semmit nem tudtok az egészről, csak elolvastok egy 10 soros cikket, aztán ennyi. De én utánanéztem a témának. És elolvastam a könyvét is, amit hátrahagyott.


Elliot Rodger valóban idiótán viselkedett a videóin, amiket feltett. Valóban egy erőltetetten nagyképű, magát izzadtságszagúan sztároló szerencsétlennek tűnt. De hogy milyen út vezetett ide, arról fogalmatok sincsen...


Még egy átlagos "szűz, lúzer" srácnak is iszonyúan sok elmebajt okoz a nőknél való kudarcokkal teli élet. A tehetetlen düh, a frusztráció felemészti az embert, és legszívesebben felgyújtaná a világot. Csakhogy az átlagosoknál van valami, ami visszatartja őket attól, hogy totálisan bekattanjanak:

A REMÉNY.


A remény, hogy a dolgok talán egyszer jobbra fordulnak.

A remény, hogyha majd később dolgozni fognak, szereznek saját lakást, a korral talán kicsit változik a külsejük, vagy az anyagcseréjük későbbi lelassulásával talán tudnak némi izmot magukra pakolni, vagy bármi ami reményt ad, elegendő ahhoz, hogy fogukat összeszorítva felkeljenek reggel, merítsenek némi erőt a folytatáshoz, és ne dobják el az életüket.


De Elliot Rodgernek mi maradt? Az apja milliomos népszerű ember, aki hírességek köreiben mozog. Tele volt pénzzel a családdal. ÉS MÉGSE KELLETT EGYETLEN NŐNEK SEM! Innen már miben reménykedjen? Ha a vagyona és a státusza sem elegendő ahhoz, hogy a nők legalább egy kicsit vonzalmat érezzenek iránta, akkor mi? Ennél már nincs tovább.


Iszonyúan görcsösen akart barátnőhöz jutni, az egyetlen vágya csak az volt, hogy legyen egy "szép szőke barátnője". Tanult mindenféle PUA oktatóktól, megtett mindent, és mégse jutott vele semmire. Be kellett látnia: semmi reménye nem volt arra, hogy a dolgok jobbra forduljanak.


Ki ne őrülne ebbe bele?



Úgyhogy vegyetek egy kicsit vissza, amikor Elliot Rodgerről beszéltek. Gyilkos volt, de egyben áldozat is. Egy iszonyúan boldogtalan srác volt. Társadalmilag kitaszított. Élete örök kárhozatra ítélt.


Akit nem kínzott a nőhiány (vagy csak nem elég értelmes ahhoz, hogy felfogja a kudarcait), az sosem fogja megtudni, milyen kegyetlen érzés ez. Csak nézni, hogy mennyi boldogságot okozhat a férfi-nő kapcsolat (akár testi akár érzelmi). Amikor otthon egyedül vagy, és emészt a gyötrelmes kérdés, hogy a sors miért adott neked ilyen magányos életet.


Elliot Rodger volt az az ember, aki megtette azt, amiről a hozzá hasonló sorsú férfiak sokasága képzelődött. Vagy azt hiszitek, hogy az általatok "lúzernek" bélyegzett áldozat férfiak nem gondolnak erre? Mind felgyújtanák a világot! Mind megtorolnák az egész emberiségen a sérelmeiket! Mind elképzelte már, milyen jó lenne, ha becsapódna egy meteor, és egyik pillanatról a másikra megszűnne az élet ezen a sivár bolygón.


És higgyétek el: amikor tettének híre elterjedt a világon, magában nagyon sok "lúzer" érzett keserű elégedettséget, és lélekben mosolyogva megjegyezte:

"Igen. Végre valaki megtette!"

2018. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
#9: Leírtad, hogy nem volt elmebeteg, aztán lényegében leírtad, hogy elmebeteg volt.
2018. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!