Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Alacsony pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Alacsony pasiként lenne haszna a társkeresésben, ha kigyúrnám magamat vagy tök felesleges, mert a nőket úgyis az összkép érdekli? (amibe a magasság is beletartozik)

Figyelt kérdés

Olyan semmitmondó válaszokat nem kérek, hogy "magadért tedd, ne a csajokért". És SZIGORÚAN polkorrekt nélküli, őszinte válaszokra vagyok kíváncsi. Ezt nem tudom persze ellenőrizni, de semmi értelme hitegetnetek (nyugi senkit nem pontozok le). Szóval...

170 vagyok és vasággyal együtt pár kilóval vagyok nehezebb, mint 50. Már korábban elkezdtem edzeni, igaz csak azért, hogy az általános megjelenésem jobb legyen (értsd.: legalább ne legyek cingár alkat,hanem egy kicsit vállasodjak). Ugyanakkor mindenki állandóan jön ezzel az izmos pasi szöveggel, hogy sokkal vonzóbb egy kigyúrt pasi és jó sportos testtel csajokat lehet fogni. Nos kérdezem én: Ez az alacsonyakra is igaz? Mert nem egy csaj kommentjét olvastam már itt és szerintük inkább pont kontra produktív lenne, mert inkább egy kompenzáló törpe izomjani tud az eszükbe jutni az ilyen srácokról, akiket "könnyebb átugrani, mint megkerülni". Ezzel kapcsolatban szigorúan CSAJOK válaszára vagyok kíváncsi, de azon pasik is írhatnak akik első kézből tudják megerősíteni a csajok véleményét.



2018. máj. 2. 17:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

Ha olyan hangod van,hogy ahhoz képest Alföldi Robi még affektálva is férfiasan beszél,akkor lehetsz akármilyen kigyúrt,cseszheted nálam.Bocsi,fontos a hang és eddig senki nem panaszkodott,hogy az enyém csúnya lenne.


Valaki meg ezt el tudja fogadni,én nem.


Mondjuk 170 cm még nem törpe,úgyhogy ha neked összvissz az az igényed,hogy jó testű,sportos csajt akarsz,akkor kb. tényleg elég sportosnak lenned vagy kigyúrtnak lenned,meg persze olyan életmódot is élni,mint ők.

Ha 150 cm lennél,arra mondanám,hogy arra még valahogy pakolj rá plusz önbizalmat valahogy,mert csak úgy vesznek észre.

2018. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A "magadért tedd" szöveg elég releváns abból a szempontból, hogy qrva szar lehet 3 éven kereasztül azért eddzeni, mert valami random csaj azt mondta egy noname oldalon, hogy ettől sikeresebb leszel, miközben azt a pénzt és időt olyan dolgokba is belenyomhatnád, amik tényleg érdekelnek.
2018. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hali.

Én 172 vagyok, és pasi.

Csak addig volt gondom a csajozással, míg bebeszéltem magamnak, hogy ez gáz. Aztán, ahogy egyre idősebb, érettebb lettem, rájöttem, hogy ez csak nagyon keveset nyom a latba.

Volt már alacsonyabb, magasabb párom is, hidd el, nem pár centin fog múlni (jó, persze ne drasztikus különbségre gondolj, mint 195 centis nő).


A gyúrással kapcsolatban pedig azt tapasztalom a környezetemben élő nők alapján, hogy nem vonzza őket. Szeretik az izmos, férfias pasikat, de inkább a szálkásságra, sportosságra mennek, mintsem a "hegyomlás" alkatú férfiakra.

Persze az 50 kg kevés egy felnőtt férfinak, hiszen ne feledd, neked kell védelmezned a párod, mindenképpen fel kell rád néznie fizikailag. Sportolj, eddz, de nem kell szétgyúrnod magad. Érj el egy optimálisabb testsúlyt.


De a fő probléma nem ez, hogy testre gyúrj, hanem, hogy önbizalomra!

Próbálj meg flörtölni csajokkal, akár csak egy-két mondatváltás, bók erejéig, hogy kapj pozitív visszajelzést! Legyél humoros, és találd fel magad minden helyzetben, ez a lényeg!


Hidd el, utána már csak röhögni fogsz ezen a kérdéseden!


Ha esetleg nincsenek barátaid, nincs társaság, akikkel lógni szoktál, de közel laksz, még segíteni is tudok.


Sok sikert!

2018. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a cikket (és ebben 155 centis srác szerepel, ami már tényleg extrém alacsony)

[link]


Az edzés mindenképpen hasznos (és naturálként hegyomlás se leszel olyan könnyedén, ahogyan azt egyesek hiszik) + a helyedben én elgondolkodnék a magasított cipőn is, ha Tom Cruise-nak nem ciki, neked se legyen az. :D


Testbeszéddel és testtartás-javítással, illetve megfelelő öltözködéssel szintén dobhatsz még pár centit a magasságodon és a férfias kisugárzásban is segít.

2018. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Annak nem sok haszna van ha kigyúrod magad, de ha rendszeresen edzel, az előbb utóbb meg fog látszani. Én mondjuk észreveszem az ilyesmit. A magasságoddal semmi gond, azonban úgy érzem az írásodból,túlságosan a külsőségekre figyelsz. Oké hogy ez a belépő, de ha nem sugárzik rólad kedvesség és folyamatosan a külsődre fogod a sikertelenségedet, az baj. Igen, az összkép a fontos.
2018. máj. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyfokú mellébeszélés folyik itt. A kinézet elsődleges szempont mivel szóba sem állnak veled ,csipőből lepattintanak az első félmondatnál ,ha a külső nem adja meg a löketet a továbbiakhoz. Tehát gyúrni kötelező neked,mivel az alacsony termet adott, viszont a tömeg növelhető. Ha el tudsz érni egy 75-80 kg-os kigyúrt fazont akkor már nagyon jó vagy. Az ilyen kisugárzás duma a legjobb..Kisugárzás nem létezik . Látvány létezik ami vagy jó vagy nem vagy tetszik a nőnek, vagy nem. Mindenféle tapasztalat és statisztika alapján a nem kokszosan(!) kigyúrt fazon messze jobban bejön a nőknek mint a pálcika vagy a kövér.


És ez a 'magadért edz' mese is vicces. Mivel nyilván aki csajozás miatt edz, az is magáért edz, hiszen saját magának lesz sokkal jobb ,ha végre kigyúrtan sikerül becsajozni.Tehát kiért is edz,kinek a jobb életéért? Naugye..

2018. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Van ilyen ismerősöm. 172 a csávó (pedig ez NEM alacsony), izmokkal kompenzál... nos, nagyon hülyén fest szerencsétlen, mert kb. széltében már "nagyobb", mint hosszában.


A párom 166 centi, nem gyúr, max. néha súlyzózik, de inkább túrázós, és szerintem sokkal férfiasabban néz ki, mint a másik srác :), pedig alacsonyabb 6 centivel.


29n

2018. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%
Én még nálad is alacsonyabb vagyok 2 cm-rel és a barátnőm véleményét át tudom adni . kb170 nem gáz,ha a test esztétikusan izmos,nem a felfújt porokat evő pufiromacsávó típus akarsz lenni. A legfontosabb hogy jól tudj kommunikálni velük. A lesajnált,lenézett Hit Gyülekezetben sok sóvárgó lány van.Némelyik elég csinos.Járj oda és térj meg Istenhez,csak ő segíthet rajtad.Én mondjuk 4 évig imádkoztam nőért mire bejött a csoda. :) Tehát gyakorlati módon is tenni kell:értsd,-odamenni, és szellemi síkon is.Áh mindegy, nem biztos hogy megértesz.
2018. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!