Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 100-ból hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 100-ból hány olyan csaj/nő van, akit csak annyira érdekel egy pasi magassága, hogy az ne legyen alacsonyabb tőle?

Figyelt kérdés
Nem leszek képmutató és én is jól tudom, hogy egy olyan párosítás elég ciki, ahol a nő alapból magasabb a pasinál, de rengeteg olyan alacsony csaj van, akihez simán illene egy 170-es pasi, de ezek a srácok mégis hoppon maradnak, mert az alacsony lányok is ugyanolyan pasira vágynak, mint 175-ös társaik. Én is ennek a jelenségnek vagyok az áldozata, mert 170 centivel a legtöbb középmagas (169-172) csajnál a kis vagy azonos különbség, az alacsonyaknál pedig a megrögzött férfiideál ténye miatt esek ki és nem azért mert egy 158 centis lány nem illene hozzám. Az is elég jelzésértékű, hogy legkomolyabb társkeresési kudarcaimat/visszautasításaimat pici csajoktól kaptam, míg számos 169 körüli lánynál csak pár centi hiányzott volna a tökéletes egymásra találáshoz, mert amúgy más téren rendben vagyok (személyiség, arc). Szerintetek 100-ból kb. hány olyan nő lehet, akinek max annyi kikötése van, hogy az illető pasi legyen tőle - akár csak 1-2 centivel - magasabb?

2018. ápr. 30. 21:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100-ból 60-70 szerintem.
2018. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%

Én 180 centi vagyok (férfiként) és 182 centi magas a barátnőm. Tehát ez nem igaz, hogy ciki, hogy magasabb a csaj, mert nálunk sem az.


Azt viszont aláírom, hogy a 180 centis magasságot majdnem minden nő elvárja, még egy 158 centis is. Tiszta szerencse, hogy nem lettem még ennél is alacsonyabb, mert 170 centivel tényleg nehéz lenne még alacsony nőt is szerezni, ezt én is így látom.

2018. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"Én 180 centi vagyok (férfiként) és 182 centi magas a barátnőm. Tehát ez nem igaz, hogy ciki, hogy magasabb a csaj, mert nálunk sem az."


Természetesen én sem erre a felállásra gondoltam. 180 magasan még jól is néz ki és trendi is, hogy a csaj magasabb legyen. Lásd gazellatestű modellek a 180 körüli focisták/színészek oldalán.

Itt inkább a 170 körüli (max 173) és az alatti felállásra gondolok.

2018. ápr. 30. 21:26
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a többség ilyen. Amúgy, ha valaki 1-2 centin szőrözött veled, azt nem nevezném akkora egymásra találásnak. De jól jött kifogásnak neki. A 170 cm egyáltalán nem olyan gáz, ahogy az itt be van állítva.
2018. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
3%

100-bol 70% meg vele egymagas férfival sem kezdene csak 10-20 cm+ minimum.

15% kezdene vele egymagas vagy 1-2 cm különbséggel

14%-nal 180-185 cm a minimum, meg akkor is, ha az adott lány 150 cm magas.

Max. 1% járna vele alacsonyabb férfival (ami akár 10-15 cm a nő javara).


Bocs csajok, ez az igazság. Személyiség meg többi eszem-tököm semmit sem számít nálatok ilyen szempontból.

2018. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem fog tetszeni az alacsonyabb pasi, csak mert én alacsony vagyok, és nem az alapján párosít minket össze egy erő, hogy mennyi köztünk a magasság különbözet.
2018. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
Én 173 cm magas vagyok, volt már olyan párom aki 2 centivel alacsonyabb volt nálam de ez kb semmi. Már jártunk mikor kiderült milyen magas, azért nem akkora különbségről volt szó hogy feltűnne. Nem kikötés hogy 1-2 centivel magasabb legyen, mivel ránézésre meg nem mondom hogy egy pasi 172 vagy 174 cm. Kb egymagas nekem már jó, hogy most melyik nő megy centivel a randira hogy légy min X cm magas azt meg nem mondom. Ismerek olyan csajt akinek a pasija fél fejjel alacsonyabb nála meg sok olyan párt ahol kb egymagasak, nyilván van aki meg alig ér fel a párjához. Tippre én azt mondanám hogy a kb egymagas sok esetben megfelelő, de ezért úgyis meg leszek szólva itt.
2018. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság. A környezetemben az összes csaj akivel erről beszélgettem mind azt mondta hogy min. nála magasabb legyen. Ennyi.

Ha valakivel minden rendben van ténylegesen akkor nem pár centi miatt fogom elutasítani. Ez egy baromság.

Aki meg olyan az meg egy idióta.

Ettől függetlenül (nem fogok hazudni) bejönnek a magas pasik de ez nem jelenti azt hogy egy alacsonyabbnak kevesebb esélye van. Nem ez dönti el a dolgot.

2018. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem megfelel egy 170 centis pasi is, de nem fogok elhajtani egy két méteres pasit, hogy teret adjak a nála alacsonyabbaknak. Én amúgy 160 centi vagyok.
2018. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én 163 cm magas vagyok és nekem elég,ha a csávó nem ér a szemöldökömig.Hogy hány százaléknak elég ennyi,dunsztom sincs.
2018. máj. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!