Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, szoktatok irigykedni nálatok jóképűbb/szebb/csinosabb férfi/nőtársaitokra?

Figyelt kérdés
Vannak olyan dolgok, amiért szívesen lennétek a helyükben?

2017. szept. 13. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, de külsőre nem, viszont figyelemre igen. Ha más nőre feltűnően jobban figyelnek, neki bókolna, de nekem nem az rosszul esik. A magam keretein belül szeretnék változtatni, de más bőrébe már nem bújnék.
2017. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kiskoromban irigykedtem, de baromi szar érzés. Éget belül és semerre nem visz. Azóta nem. Pozitívan igen, de ez nem ugyanaz, és biztos van rá más szó. Pl. bárcsak olyan kitartó lennék, mint X, vagy olyan szép arcom lenne, mint Y-nak. Irigykedés helyett csodálom őket és inspirálnak.
2017. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert van olyan akit szeretek és ő is szeret. Innentől, nem érdekel, ki hogy néz ki.
2017. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem mert én vagyok a legjobb ;)
2017. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem, én is elég sikeres vagyok és okos, külsőre lehetnék jobb, de nem igyekszem erre, minek irigykedjek amikor én is lehetnék még ennél is jobb? :D
2017. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára kamaszkoromban irigykedtem másokra. Azóta rájöttem, hogy teljesen felesleges, magamból kell kihoznom a legtöbbet. Amióta szeretem magam, azóta semmiféle önbizalomhiánnyal vagy irigykedéssel nem küzdök.

Maximum szakmai sikerekre tudok valamennyire irigykedni, de engem ez csak ösztönöz és motivál, hogy elérjem magam is a mérföldköveket, képes vagyok egy negatív érzelmet pozitív módon felhasználni.

2017. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem szoktam irigykedni, az viszont idegesít, hogy mások irigykednek rám.
2017. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#1

Figyelem? Csak a külsejük miatt kapnak figyelmet nagyrészt.

2017. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
No vagyok, nem szoktam, megnezem, ha szepek, esetleg ellesek 1-2 trukkot neha amit alkalmazok magamon, ha tetszik a vegeredmeny, megtartom. De inkabb jo erzesekkel tolt el, ha szep embereket latok :)
2017. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Ennyi álszent embert egy rakáson... hihetetlen 😂😂😂😂😂
2017. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!