Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban ha egy férfi korrekt, tiszteli a nőket, akkor készüljön fel az élete végéig tartó magányra?

Figyelt kérdés
A nők 90%-ának szemében manapság egy ilyen férfi egy valóságos "lábtörlő", mondhatni "csöves". Igen, valamelyik csaj itt az oldalon csövesnek nevezte az ilyen tipusú férfiakat. Szóval a lényeg: Aki tiszteli a nőket, és nem akar beléjük rúgni, meg nem akarja szextárgyként használni őket, az menjen papnak, illetve törődjön bele a magányba?

2018. máj. 6. 16:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Egy percig sem voltak illúzióim, hogy természetesen a válaszoló nő lesz megvédve. Pedig ha figyelmesen elolvasod az idézett női választ, azt is megfigyelheted, hogy a munkanélküliek is szóba jöttek, tehát tisztára úgy jön ki, mintha minden egyes nőknél sikertelen férfi egyben munkanélküli/csöves is lenne kb...!
2018. máj. 6. 17:08
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ebből ezt akarod kiolvasni, akkor egészségedre.
2018. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Miért, mi mást lehetne belőle kiolvasni? Nyilvánvaló, hogy totálisan lenézi az illető a magányos férfiakat...
2018. máj. 6. 17:11
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, a hozzád hasonló emberek csak azt hajlandóak meghallani, ami beleillik a világképükbe. Írhatja 1000 nő is a kérdésed ellenkezőjét, de amíg lesz egyvalaki, akinek a szavai megfelelnek neked, addig azt az egyet fogod felhozni. A tragédia az, hogy a hozzád hasonlóak gyakoriak. Jön valami férfi, aki meg van sértődve a világra, mert nem jut neki nő (mert a női társaság alanyi jogon jár, ugye) és addig csűri-csavarja a valóságot, míg el nem hiteti még magával is, hogy nem benne van a hiba, hanem mindenki másban.

Na ETTŐL leszel szánalmas és gerinctelen, nem a kedvességtől.

Azt mondod, hogy a nők imádják, ha lenézik és mocskolják őket? Te is pontosan ezt teszed. Kevés dolgot mondhattál volna, ami annál pofátlanabb és tiszteletlenebb, mint hogy a női nem imádja az alázást és nem tartjuk magunkat többre szexbábuknál.

De bejött? Kapod az itteni nőktől a privátokat, amiben felajánlják neked magukat? Kétlem... Szóval ennek tükrében lehet, hogy a probléma valami más?

2018. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem csak magamról beszélek, rengeteg normális,tisztelettudó férfi ismerősömnek szintén soha nincs barátnője, kétségbeesetten keresik a barátnőt, a nőktől folyamatos lenézést és megalázást kapnak, ellenben a bunkó, nagyképű arrogáns férfiak mellett meg mindig lehet látni nőt... Ebben senki nem tudja a nőket megvédeni, akármennyire is csűri-csavarja!...
2018. máj. 6. 17:27
 16/28 anonim ***** válasza:
95%

Nálam azért nem lenne esélyed, mert funkcionális analfabéta vagy, nem tudod értelmezni, amit olvasol.


Amúgy ezt privátban kaptad? Mert a google nem adott rá ki semmit. Törölték? És elmentetted?

2018. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
75%-os válaszoló, ha szerinted nem a bumerángság, bunkóság jön be a nőknek, akkor miért van az, hogy a bunkó izomagy férfiak mellett mindig lehet látni nőt mégis?!...
2018. máj. 6. 17:29
 18/28 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tessék, itt a kérdés, amihez az ominózus választ irták!

2018. máj. 6. 17:31
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm.


Továbbra sem azt írta, amit te hiszel. De neked olyan nő kell, akik az izomagyak mellett vannak? Akik nem tudnak egyszerre menni és rágózni?

2018. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem. 5 éve van párom, és ő egy teljesen korrekt, rendes, visszafogott férfi.

Viszont tény, hogy van egy olyan rétege a férfiaknak, aki még lábtörlőnek sem lenne jó nekem, és ők is azt hiszik magukról, hogy korrektek és tisztelik a nőket, és persze nagyon kedvesek. Holott közük nincs hozzá. Frusztrált szemétládák tele gyűlölettel, közben meg úgy közelítenek hozzám, mintha minimum aranytömböket sz.arnék, nyalják a fenekem, de ha nem vagyok vevő rájuk, akkor egyből szemét, anyagias/felszínes retek r.ibanc vagyok, akinek a bunkók kellenek, és persze az alázást szeretem, és mindent elnézek, ha helyes az illető.

Vagy van még olyan, aki nem csinálja ezt a moslékot, viszont egy unalmas, tutyimutyi, reménytelen, negatív alak az élet minden területén. Én vidám beállítottságú, de ugyanakkor karakán személyiségű, határozott nő vagyok ennek minden előnyével és hátrányával együtt, én olyan férfira vágyom, aki nem papucs mellettem, de nem is akar soviniszta módon uralkodni rajtam. Erre ezek a tutyimutyi srácok nem képesek. Még megd.ugni sem tudnak rendesen, nemhogy valós szellemi partnerem és életre szóló társam lenni.

Tipikusan ők szokták úgy beállítani, hogy a nők tiszteletének az is a része, hogy gyakorlatilag nem képesek kimutatni a szexuális vonzalmukat, azzal jönnek, hogy bármennyit tudnak várni egy nőre, soha nem kérnék arra, hogy szopjon...stb., na én ezektől a szövegektől hónapokra kiszáradok odalent. :D Szóval van olyan férfi is, aki hiába korrekt, hiába tiszteli a nőket, ez nem elég semmire, mert ezen kívül semmi vonzó nincs benne.


Tehát a felszínen kedves, de közben tapadós, nyomulós, és elutasításra agresszív/érzelmi zsaroló, vagy pedig a teljesen tutyimutyi, mindenben hátrányos, vonzalmat kelteni képtelen férfiakkal van problémám, és szerintem a többség így van ezzel. Senkinek sincs semmi baja azzal, ha egy férfi TÉNYLEG korrekt és tiszteli a nőket.

2018. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!