Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, a leirtak alapjan elutasitoak lennetek egy lannyal, aki bejon nektek, de ismerkedes utan ezeket a dolgokat kozli veletek?

Figyelt kérdés

Nem igazan vagyok az az erzelmes tipus az emberek fele, szerelmes nem tudok lenni, szeretni tudok, de szerelembol nem. Ez nem feltetlen jelent rosszat, 25+eves kor utan szerintem mar nem ugy eljuk meg az erzelmeket,mint tinikorban. Nem szeretek az utcan smarolni, olelkezni, meg annyira kezenfogva sem jarni,szamomra ezek a dolgok otthonra valoak, bar annyira otthon sem igenylem,ugy mint a legtobb lany. Neha -neha jol esik, de bujas meg ilyenek nem foglalkoztatnak..egymas nyakan csunges foleg nem.

Osszebujva aludni sem szeretek,mert ugy nem tudok kipihenten aludni. Nekem eleg a masik jelenlete, egy mosoly vagy rovidke erintes jobban esik,mint nyalni falni egymast.

Ezeket eltekintve torodo vagyok, ott vagyok a masik szamara barmikor, segitek,amiben tudok.

Mennyire taszito ez a ferfiaknak? Regen nem ilyen voltam, de sok minden valtozott,vagy mondjuk ugy,hogy megvaltoztatott es mar mashogy elek meg egy parkapcsolatot.


2018. máj. 6. 19:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene.
2018. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos a szenvedély, az érzelmek, a testiség. Aszexuálisnak hinnélek, és keresnék mást. De jobb is ez így... mindkettőtöknek lesz lehetősége magához illőt találni. Vagy ha éppen a jelölted is ilyen, akkor telitalálat! Nagyon fontos infó, ami 3-4. randin szerintem felhozható.


25f

2018. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aszexualis, kettonek nincs koze egymashoz :)
2018. máj. 6. 19:18
 4/18 anonim ***** válasza:
Fontos dolog a testiség egy egészséges férfinak. Kérdező, ezt vedd figyelembe!
2018. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne egy ilyen lány.
2018. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az,hogy tudjatok szexelni fontos, de nem errol beszelek..
2018. máj. 6. 19:34
 7/18 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám a gyakorlatban.
2018. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem óriási szükségem van a másik közelségére, imádok "belebújni" a páromba és akár nagyon sokáig ölelgetni, puszilgatni. Hál' istennek Ő olyan, hogy ezt el is viseli, illetve remélem szereti is. Az én "szeretetnyelvem" egyebek mellett az érintés. Nem tudnék szoros kapcsolatot olyannal kialakítani, aki ezt elutasítja, hisz egyúttal a szeretetem utasítanád el vele. Fontos ez nekem, hiszen a páromon kívül senkit nem szoktam sem megölelni, sem megpuszilni, maximum nagyon különleges alkalmakkor.


De ne csüggedj, mert biztosan van hozzád hasonló is. Mindenképp mondd el ismerkedéskor, ne pazaroljátok egymást idejét.


27/F

2018. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Valoszinu INTJ vagy
2018. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
infj vagyok igazabol, vagyis az jott ki a tesztbol.. 5x toltottem ki, sok ido eltelte utan mindig, hatha valtozott :) bar az intj jobban leir.
2018. máj. 6. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!