Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, a leirtak alapjan elutasitoak lennetek egy lannyal, aki bejon nektek, de ismerkedes utan ezeket a dolgokat kozli veletek?

Figyelt kérdés

Nem igazan vagyok az az erzelmes tipus az emberek fele, szerelmes nem tudok lenni, szeretni tudok, de szerelembol nem. Ez nem feltetlen jelent rosszat, 25+eves kor utan szerintem mar nem ugy eljuk meg az erzelmeket,mint tinikorban. Nem szeretek az utcan smarolni, olelkezni, meg annyira kezenfogva sem jarni,szamomra ezek a dolgok otthonra valoak, bar annyira otthon sem igenylem,ugy mint a legtobb lany. Neha -neha jol esik, de bujas meg ilyenek nem foglalkoztatnak..egymas nyakan csunges foleg nem.

Osszebujva aludni sem szeretek,mert ugy nem tudok kipihenten aludni. Nekem eleg a masik jelenlete, egy mosoly vagy rovidke erintes jobban esik,mint nyalni falni egymast.

Ezeket eltekintve torodo vagyok, ott vagyok a masik szamara barmikor, segitek,amiben tudok.

Mennyire taszito ez a ferfiaknak? Regen nem ilyen voltam, de sok minden valtozott,vagy mondjuk ugy,hogy megvaltoztatott es mar mashogy elek meg egy parkapcsolatot.


2018. máj. 6. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Neha nekem jolesik egy oleles, es van ami pozitivum pl nem maszol ram. Ruhellem ha rammasznak foleg ilyen melegben. Ha nem vagy szerelmes az mar zavafna, vagyis a leirtakbol ez zavarna a leginkabb. Ha nem vagy szerelmes akkor masba lehetsz es akkor bucsuzol.
2018. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Kezenfogas nélkül sétálgatni mint valami haverral? Nem nagyon tetszik. Sem csók csak néha, sem ölelés... Ha már ezek egy kapcsolat kezdetén sincsenek még akkor mi lesz később?

Szexkapcsolatnal oké lenne, de még ott sem igazán. Nem szeretem én sem, ha a másik koalakent csimpaszkodik

2018. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
*de attól még szeretem és igénylem. Ahogy az utcán is a csókot.
2018. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Annyiban hasonló vagyok, hogy én sem szeretek sem kézenfogva járni, sem nyilvánosan smárolni meg ölelkezni. Viszont ez az előre eldöntött "nem tudok szerelmes lenni"-dolog kissé inkább úgy hangzik, mintha már előre vonnád ki magad a felelősség alól az olyan helyzetekre, amikor az ebből fakadó odaadásra van szükség. Értem én, hogy mit mondtál utána, de ígérni bármit lehet.


26/F

2018. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem viccbol irtam,hogy nem tudok :) Tenyleg nem. Nem akarom kihuzni magam semmi alol.
2018. máj. 6. 20:35
 16/18 anonim ***** válasza:

nincs ezzel gond.

meg általában ez addig szokott tartani amíg ki nem fogsz egy olyan hétpróbást aki olyan szinten tud játszani a női testen mint paco de lucia a gitáron.

utána úgy fogsz lógni meg mászni rá,hogy a pali fog rád szólni hogy elég lesz már.

2018. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem neked a saját igényeidhez kellene választani partnert:)


Aki mondjuk sokat dolgozik, vagy van valami hobbija és nem te vagy az:)

Akkor néha este összebújnátok, vagy szex 1-1 alkalommal és kész:)

Bár hogy külön szobában aludjatok az azért a legtöbb embernek meredek szerintem:)

2018. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Fapcs@ vagy. Sokaknak baj. Nekem is.

31/f

2018. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!