Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok-Nők! Járnátok tanulatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Járnátok tanulatlan emberrel vagy kizárólag a diploma jöhet szóba nállatok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Akinek nincs diplomája az nem "tanulatlan". Apámnak, nagypapámnak sem volt, mégis jóravaló férfiak.


És igen, összejöttem már olyan férfival akinek volt diplomája. Nem a papír fontos. Nekem van, így tudom mennyire értéktelen is tud lenni avagy vannak helyzetek, munkák, ahol csak kitörölni jó...

2018. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
" nállatok " pff
2018. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem számít hidd el a szívét nézd az embernek ne azt hol tanult milye van!
2018. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem érdekel, csak legyen egészséges (nem a reggeli cigi+kávé egészségesre gondolok), sportoljon és legyen intelligens, nem érdekel hány diplomád van, attól még lehetsz viccesen buta paraszt

N

2018. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Az intelligencia és a felvett tudás nem ugyanaz.Tudást felvenni pedig nem kizárólagosan csak akkreditált képzéseken lehet, az mindenki számára elérhető ha van rá igény.A képzés arra való, hogy képesítést kapj a megszerzett tudásról, mintegy "hitelesítve" azt.Ettől teljesen függetlenül egy nem diplomás ember lehet sokszorosan tanultabb, nagyobb tudású és/vagy intelligensebb mint egy diplomás(fordítva is igaz).
2018. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen járnék, sőt járok is. :D
2018. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
minimum a doktori cím
2018. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak diplomásan lehet valaki tanult, de egy tanulatlan emberrel nem valószínű, hogy lenne közös témánk.
2018. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
A diploma hiánya nem feltétlen jelent tanulatlant, viszont a "nállatok" tanulatlanságra vall.
2018. máj. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Tanulatlannal nem (nem azt jelenti, mint amire te gondolsz). Diploma nélkülivel igen, ha tájékozott, okos, intelligens, lehet vele beszélgetni komolyabb dolgokról is, mint az evés, a foci meg a Való Világ.
2018. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!