Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyire kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire kiábrándító ha egy 30-as nő gyerekmintás pizsit, ruhát hord, színesen öltözködik, a ruhái egy része gyerekrészlegről van (fodros, mintás)? Ha szereti a meséket, az “aranyos” dolgokat nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 13:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy lányként kotyogok bele, de sztem ebben az esetben az alábbi problémák lehetnek:

1. Nem azokat a férfiakat keresed, hajtod, akik személyiségben hozzád passzolnának, meglenne bennük ugyanaz a gyermeki, vidám, lelkes személyiség.

2. Nem mindenkinek áll jól a cukimuki stílus. Mondjuk azzal, hogy azt írtad, a gyerekosztályról is öltözöl, az kizárható, hogy testalkat miatt nem áll jól... mert ilyen is van. Nem a ducik fikázása miatt mondom, mert én is kövér vagyok, de egy filigrán, kedves, kislányos arcú nőn sok pasi jajdearanyosnak lát egy gyerekes szettet, míg ha egy mondjuk hasonlóan kedves, kislányos arcú, de kövér nőn van ilyesmi, akkor már jön ugyanattól a férfitől az, hogy "húbmeg, miért nem öltözködik nőiesen, miért nem nő fel".

Ugyanígy visszásan tud mutatni egy ilyen ruhatár egy kevésbé cuki meg kislányos, hanem inkább szexis, dögös nőn vagy egy olyanon, akin már ott vannak a ráncok. Vagy hogy hogyan kombinálja, az sem mindegy. Ezen is érdemes elgondolkodni.

2018. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%
Mert akinek egy anonim fórum megerősítésére van szüksége, az aztán nagyon nő :D
2018. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%
Másképp is meg lehet megmutathatja egy felnőtt, hogy rendelkezik egy gyermeki oldallal is, ehhez nem szükséges feltűnési viszketegségben szenvednie.
2018. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
89%

Na még egyszer, szóval...


Másképp is megmutathatja egy felnőtt, hogy rendelkezik egy gyermeki oldallal is, ehhez nem szükséges feltűnési viszketegségben szenvednie.

2018. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiábrándító.
2018. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanilyen vagyok. :) a párom 35 éves fogorvos. Nem zavarja. Ha szeret,mindenhogy szeret
2018. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én szintén ugyanilyen vagyok! 36 évesen, 16 éve férjnél, van egy 15 éves lányom, egy 8 éves kisfiam és szerintük tök fiatalos vagyok és tök jó ízlésem van! Én a Nici-s cuccokat imádom... Olyan a pizsamám, a pénztárcám, a telefonom stb... És én is imádok a gyerekrészlegekről vásárolni.. Sokszor még a 158-as is jó rám...
2018. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17-es vagyok! Ez a legújabb szerzeményem... ❤️ Kb. Ilyen típus is vagyok, szerintem cuki... [link]
2018. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 peca1000 ***** válasza:
100%
Utcára öltözz nőiesen, otthon lehetsz Hello Kittisbe is :)
2018. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, vannak fokozatok. Ha kis hableányos, vagy barbies extrém csillámos, színváltós, villogós ruhákba mászkálna, akkor az nem jönne be. Viszont, ha valami jópofa "cute" állatfigurás, madaras (még akár unikornisos)az aranyos tud lenni. Pl. amit a #18-as linkelt az tök aranyos, ez a játékosabb cuki stílus (ami sztem nem egyenlő a gyerekességgel, hanem inkább egy vidám jó kedélyű, laza, vicces lány benyomását kelti) még jobban is bejön, mint a komoly nőies, magassarkús túlsminkezett nőiesség, bátrabban is ismerkedek velük.
2018. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!