Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyire kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire kiábrándító ha egy 30-as nő gyerekmintás pizsit, ruhát hord, színesen öltözködik, a ruhái egy része gyerekrészlegről van (fodros, mintás)? Ha szereti a meséket, az “aranyos” dolgokat nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 13:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Cuki. 🙂
2018. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem meg igen is probléma. Ugyanis ha ez az élet más területein gondot okoz neked, úgy mint pártalálás, akkor nevezhetjük problémának nem?

Tudom mindenki azzal jön hogy légy önmagad stb....de ha valamilyen szinten nem követed a társadalmi normákat akkor ki fognak nézni, ki fognak beszélni, stb... Ezt te is érzed, tudod, legalább is ezt gondolom itt a válaszaid alapján, illetve már abból is hogy feltetted a kérdést.

Úgy gondolom még egy két dologban elmegy ez, meg lehet találni az arany középutat, mondjuk ilyen gyerek mintás pizsi nem hiszen hogy engem zavarna, szereted a meséket az sem. De ha mondjuk el kell menni valahova ahová fel kéne öltözni "normálisan" erre te ott megjelensz valami gyerek cuccban, nem biztos hogy jó ötlet.

Volt egy kolléganőm ő hordott néha ilyesmi ruhákat, alacsony is volt vékony is volt szóval rá is jók voltak a gyerek cuccok, de annyira még nem volt zavaró a dolog. Tényleg meg kellene találnod a középutat valahogyan.

2018. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!