Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a férfi sorok átlagos lányok előtt?

Figyelt kérdés

Sok hülyeséget lehet itt hallani de nekem az a csúcs mikor itt azt ecsetelgeti hogy az átlagos nők előtt mekkora udvarlói sor áll.

Én ezt sehol nem látom.... sőt, mai férfiak nem is kezdeményeznek. Jó a csinos nőknél lehet de egy átlagos nőben semmi izgalom..

Egyedül talán társkeresőn vannak hosszú sorok a nők előtt de az tudjuk milyen.. szinte még a kép nélküliekre is de mindenkinek automatikusan küldik a sablon leveleiket, az agyatlan szexzombik, szóval az nem mérvadó....


2018. máj. 10. 17:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
kép nélküliekre nem szoktam írni,nem vagyok sex zombi,mégse válaszolnak a nők
2018. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy akit te átlagosnak gondolsz, az jóval átlag alatti.

Környezetemben minden nőnél próbálkoztak már, kapcsolatban van, vagy volt kapcsolatban.. túlsúlyosnál, görbe orrúnál, zsiráf nyakúnál stb.

Egy zsiráf nyakú fiúhoz soha a büdös életbe nem fog odamenni senki nyomulni.

2018. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
24%
második,hiába írod,a nők úgyse vallják be hogy ők nekik jár minden
2018. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

2. Kamu....

Egy túlsúlyos nő kutyának sem kell, de bezzeg egy kövér pasi, macis meg társai....egy férfi nézzen ki így

2018. máj. 10. 17:13
 5/32 anonim ***** válasza:
46%
láttam már kövér nőket,kapcsolatba vannak,nem értem mire jó ez a hazudozás
2018. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Amikor én leírom átlagos kinézetű, viszont nagyon csendes és visszahúzódó lányként, hogy nulla pasi áll értem sorba, akkor mindig hozzám vágják, hogy igazából sokan szeretnének ismerkedni velem csak nem veszem észre őket, mert nem elég jó pasik. Hát nem tudom, biztos én vagyok a hülye vagy vak vagy túl válogatós, de nem gondolom, hogy valaki ismerkedni akar velem abból, hogy hozzám sem szól, a közelembe sem jön, legfeljebb rámnéz, amikor elmegy mellettem.
2018. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
19%
érdekes,felregisztrált társkeresőre egy nagyon ronda nő,2 hét múlva kapcsolatba van,akkor mért akarjátok bemesélni,hogy egy nem ronda hanem átlagos nő nem kell senkinek a valóságba?nem neten
2018. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
6. Pontosan nagyon jól látod... ők csak tuti a jó nőket vesztik alapul, akik előtt lehet tényleg sor áll
2018. máj. 10. 17:18
 9/32 anonim ***** válasza:
22%

Amikor én leírom átlagos kinézetű, viszont nagyon csendes és visszahúzódó lányként, hogy nulla pasi áll értem sorba, akkor mindig hozzám vágják, hogy igazából sokan szeretnének ismerkedni velem csak nem veszem észre őket, mert nem elég jó pasik. Hát nem tudom, biztos én vagyok a hülye vagy vak vagy túl válogatós, de nem gondolom, hogy valaki ismerkedni akar velem abból, hogy hozzám sem szól, a közelembe sem jön, legfeljebb rámnéz, amikor elmegy mellettem.



te akarsz ismerkedni valakivel?mit teszel érte?semmit?akkor mért várod el hogy a férfiak ne csak rád nézzenek?

2018. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező: Linkelnél be pár képet olyan lányokról, akik szerinted átlagosak, de mégsem próbálkozik náluk senki?
2018. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!