Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a férfi sorok átlagos lányok előtt?

Figyelt kérdés

Sok hülyeséget lehet itt hallani de nekem az a csúcs mikor itt azt ecsetelgeti hogy az átlagos nők előtt mekkora udvarlói sor áll.

Én ezt sehol nem látom.... sőt, mai férfiak nem is kezdeményeznek. Jó a csinos nőknél lehet de egy átlagos nőben semmi izgalom..

Egyedül talán társkeresőn vannak hosszú sorok a nők előtt de az tudjuk milyen.. szinte még a kép nélküliekre is de mindenkinek automatikusan küldik a sablon leveleiket, az agyatlan szexzombik, szóval az nem mérvadó....


2018. máj. 10. 17:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
56%
Akit linkeltél lányt szerintem teljesen rendben van. Szemüveg helyett esetleg lencse vagy másik keret és meg jobb lenne. Igy is szép szerintem.
2018. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 peca1000 ***** válasza:
18%
A linkelt csaj nagyon is jól néz ki, nekem bejön, csak a feleségem nem engedné :) Az átlagos kinézetű lány menjen csak fel szépen a netes társkeresőbe, ès rá fognak írni. Nem értem, miért baj az, ha ott keresik őket? Aki élőbe vár kezdeményezést egy pasitól, az nagyon el van maradva. Az átlagos ès jó pasik is a neten keresgélnek. Nagy a választék, kényelmes és hatékony.
2018. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarok senkit megbántani, ez egyéni vélemény lesz, de lehet pár ember magára ismer benne.


185 magas vagyok, kb 98 kg, fekete haj és borosta. Ha sikerül kialudnom magam, akkor egészen jól nézek ki, ha meg nem, akkor mondjuk, hogy átlagos vagyok. Elvégzem a házmunkát szó nélkül, boldogulok a konyhában és még a mosógépen lévő hieroglifákat is képes vagyok értelmezni, már ha megkapom a gép leírását. Van kocsim, munkám, figyelmes vagyok a párommal, szeretek túrázni, filmezni, stb és a legnagyobb szerénységgel állíthatom, hogy iszonyat normális pasi vagyok.


És, hogy miért nem állok az "átlagos" lányok előtt? Mert elfáradtam... Belefáradtam az elvárásokba és abba, hogy mindig csak én küzdjek. Persze lehet csak rossz személyekkel találkoztam, elképzelhető. De a lényegen nem változtat. Egyszerűen meguntam azt amit jelenleg "ismerkedésnek" hívnak az emberek. Pávatáncra inkább hasonlít.


A lányok folyton panaszkodnak, hogy sehol egy normális pasi. Én meg mit látok? Hogy idiótákkal vagytok együtt, aztán látom a panaszkodást, hogy rossz a kapcsolatotok.


Szerintetek ilyenkor mit gondolok / érzek?


Akinek nem inge, ne vegye magára és ahogy írtam, senkit nem akarok megbántani és nem áll szándékomban általánosítani. Egyszerűen leírtam amit látok / tapasztalok.


25/F

2018. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
10%
És hol találok egy "átlagos" lányt? Hidd el. Ha találnék egyből leszólítanám. A pláza khm.... nem mondom ki hogy mi maradjanak a kanoknak.
2018. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
35%

25 F - te akkora kamukirályvagy!!!!

A magas pasiknak nem kell sehol sorba állniuk mert tapadnak rájuk a nők! Ezt minden szerencsétlen, szemét kisíró gyk boy megmondja neked!

Hozzád jönnek a csajok nem neked kell pitizni. Bezzeg szegény, szerencsétlen 170 alattiak... :(

Szívesen felajánlom adóm 1%-át nekik, hátha összegyűllik egy normális kocsira és akkor talán összejöhetnek egy átlagos plázacicával!

2018. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
52%
#25 Te melyik bolygón élsz? Megyek én is oda, mert ez itt egyáltalán nem így van. Gondolkozz már. :D
2018. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
53%

Akit linkeltél, pl. nekem Ő lenne az ideál, ha még a személyisége is olyan, akár az igazit is látnám benne. Legalább is engem ilyen lányok mozgatnak meg, hogy meghódítanám. A plázás, cicababák kifejezetten taszítanak, max annyi hogy megnézem őket. De nem rájuk vágyom, hanem barátnőre, párra.


Tudod társkeresőn hány ilyen átlagos lányra írtam, és nem sablon szöveget? Nem tudnám megszámolni... Ja, a válasz adókat 1 kezemen meg tudnám számolni sajnos :/


Van, aki el se olvassa, a másik meg elolvassa, de arra is (nem tudom, lusta, alpári, stb) képtelen, hogy írja ,,bocs de nem" . Miről beszélünk akkor?!


Csak egy átlagos pasi a sok közül.

30f

2018. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

#26 pont ma délelőtt bizonygatta egy gyakoris férfi felhasználó, hogy ő azért szerencsétlen mert alacsony. Bezzeg a magas pasik közül senki nem küzd nőhiánnyal, ott a csajok harcolnak a pasikért. ;)

Szívesen fogadjuk a te adód 1%-át is, ha sikeres vagy a nők terén, és mivel magas férfi vagy és a gyakoris fiúk is megmondták, hogy sikeresnek kell lenned!

Kérlek támogasd az alacsony születésű férfitársaid, akiket kirekesztettek a szexpiacról! Nonprofit cégünk idén 3 rászorulót szeretne BMW-hez jutattni ezáltal növelni szexpiaxi értékük és a népszaporulatot.

2018. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
44%

28#- Ezzel azért vitába szállnék, ha nem haragszol. Magas pasik körül mindig hemzsegnek a lányok? Hol? Szeretném és az látni. 200cm vagyok és nincs barátnőm! :)


27-s voltam.

2018. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

200cm vagyok és nincs barátnőm! :)


de lehet hogy volt,mindig nem lehet,kár játszanod az agyad.

2018. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!