Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a férfi sorok átlagos lányok előtt?

Figyelt kérdés

Sok hülyeséget lehet itt hallani de nekem az a csúcs mikor itt azt ecsetelgeti hogy az átlagos nők előtt mekkora udvarlói sor áll.

Én ezt sehol nem látom.... sőt, mai férfiak nem is kezdeményeznek. Jó a csinos nőknél lehet de egy átlagos nőben semmi izgalom..

Egyedül talán társkeresőn vannak hosszú sorok a nők előtt de az tudjuk milyen.. szinte még a kép nélküliekre is de mindenkinek automatikusan küldik a sablon leveleiket, az agyatlan szexzombik, szóval az nem mérvadó....


2018. máj. 10. 17:07
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

érdekes,felregisztrált társkeresőre egy nagyon ronda nő,2 hét múlva kapcsolatba van,akkor mért akarjátok bemesélni,hogy egy nem ronda hanem átlagos nő nem kell senkinek a valóságba?nem neten



Az nem kapcsolat, ugye tudod....

Jobb nincs szamár is jó effektus.

Nagyon sok ilyen társkeresőről lévő kapcsolatot ismerek, ezeket a nőket nagyon sajnálom, mert látszik hogy csak biztos lyuk miatt jött vele össze a pasi....egy idő után keményen hanyagolva lesz....vajon miért tartanak olyan rövid ideig ezek a kapcsolatok?

2018. máj. 10. 17:23
 12/32 A kérdező kommentje:
2018. máj. 10. 17:25
 13/32 anonim ***** válasza:
15%
kérdező,ismerek olyat aki 2 éve jött össze a barátjával,azóta elvan jegyezve,csak a lány nem brad pitt után sóvárgott,az a nő amelyik x évig fent van társkeresőn komoly kapcsolat céljából az kamuzik
2018. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%

"te akarsz ismerkedni valakivel?mit teszel érte?semmit?akkor mért várod el hogy a férfiak ne csak rád nézzenek?"


Hol írtam, hogy szeretnék vagy hogy elvárom, hogy ismerkedjenek velem? Nem panaszkodtam, csak leírtam a tényeket. A kérdésre válaszoltam, ami arról szólt, hogy a gyk közvélemény szerint elég annyi, hogy valaki vaginával rendelkezik ahhoz, hogy sorban álljanak érte a férfiak.

2018. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
15%
ha nem szeretnél ismerkedni valoszínűleg látszik rajtad,akkor senki nem fog odamenni hozzád te fogyi lány
2018. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
13. Na és...én is ismerek olyan kövér férfit aki nem volt gazdag és társkeresőn talált párt, nyilván ellenpélda mindig van....
2018. máj. 10. 17:34
 17/32 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen nagy hatással vannak rád az itt olvasott hülyeségek? Miért foglalkoztat? Ha te is tudod, hogy hülyeség, akkor minek rágódsz ezen??!???!!?????????!!?????
2018. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
27%

persze hogy van,nagyon rondának kell ahhoz legyen valakinek hogy ne kelljen senkinek,az hogy egy férfi kicsit kövér,és?

de lehet magas,vagy a nője se álomnő

2018. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
37%

# 4


Te vagy a kamu, tudnék linkelni erősen túlsúlyos lányokat, sovány pasival ráadásul.

A fordítottját sosem látod.

A linkelt lány messze nem átlagos, ráadásul igénytelen is a kép alapján.

2018. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Loser guy w/ iPhone ***** válasza:
10%
Tinderen.
2018. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!