Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a férfi sorok átlagos lányok előtt?

Figyelt kérdés

Sok hülyeséget lehet itt hallani de nekem az a csúcs mikor itt azt ecsetelgeti hogy az átlagos nők előtt mekkora udvarlói sor áll.

Én ezt sehol nem látom.... sőt, mai férfiak nem is kezdeményeznek. Jó a csinos nőknél lehet de egy átlagos nőben semmi izgalom..

Egyedül talán társkeresőn vannak hosszú sorok a nők előtt de az tudjuk milyen.. szinte még a kép nélküliekre is de mindenkinek automatikusan küldik a sablon leveleiket, az agyatlan szexzombik, szóval az nem mérvadó....


2018. máj. 10. 17:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én még a bomba nők mögött sem látok férfisorokat.

Csak azt hogy bámulják őket, néhány kanos kőműves rájuk füttyent. De amúgy nem is látok bomba nőt, csak ritkán. Kocsival járnak és igyekeznek minél kevesebb atrocitásba keveredni a bunkó hímekkel, akik lihegve várják őket, hogy láthassák. Nagy élmény...

2018. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

30# Ez nem ,,agyjátszás", ez csak tény. Igen, volt, de most nincs. (Lehet azért nincs, mert nem játszom az agyamat...:/) Erről kár vitatkozni.


Kérdező: Én is szeretnék már magam mellett egy átlagos lányt tudni (szeretni).

2018. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!