Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy nő ha még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy nő ha még a “csúnyának mondott” férfiak is elutasítják?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 20:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hát láttam már én is ilyen randát.

Főleg ha angolkóros vagy autista képű, de van ezer féle...


1. apáca

2. öreglány

2018. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy utasít el egy férfi. Hiszen ez feltételezi, hogy te kezdeményezel nála, amit erősen kétlek. Ha pedig ő kezdeményez és utána rájön, hogy nem passzoltok össze, az nem "elutasítás".
2018. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
30%
egy 20asért leszopnál?
2018. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok szép, sőt nagyon előnytelenül nézek ki. De a hasonló helyzetben levő pasik is röhögnek rajtam, kijelentették gyönyörű nő kell nekik. Mások tartják őket “csúnyának” de ezek szerint valamiért mégis van önbizalmuk.
2018. máj. 11. 19:02
 25/29 anonim ***** válasza:
63%

#24: Azért ezzel már a fájdalmas trollkodásba mentél át :/

Dobj egy képet, 5 perc alatt keresek olyat, aki feleségül venne.

2018. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nyilván így van. És nem is a pasikkal versenyzel, hanem a többi nővel. Náluk kell jobban kinézned. És akkor a ronda pasikat te is elfelejtheted 😉
2018. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésedre kérdéssel válaszolnék: mit tehet egy férfi, aki annyira ronda, hogy egyetlen nő sem áll vele szóba? A Tinderen nem tudom milyen az, mikor valakinek tetszem, pedig nem tegnap regisztráltam. Még az általam csúnyának tartott nőknél is, egyszóval mindenkinél, akit csak az oldal feldob, a tetszik gombot nyomom. Eredmény semmi. Mi ezek szerint egymásnak vagyunk teremtve. Randi?
2018. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsó két nőből aki váltig állította, hogy katasztrofálisan néz ki, az egyikkel jártam pár évet, a másikat sajnos nem sikerült felcsípnem.


Akivel jártam, annak évek alatt megmutattam, hogy gyönyörű nő, csak kell egy másik frizura, egy másik szemüvegkeret, és pár új ruhadarab...


A végén ő is rájött, hogy gyönyörű, sajnos arra is, hogy talál nálam 1000 jobbképű férfit is.



A tényleg ronda nőismerősei egyike sem tartja magát annak, sőt!

2018. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
66%
Ooooo hát ilyen nincs, nem tudtad? Megmondták a gyakoris kisfiúk! Még a legrondább nő is minden ujjára talál férfit, tehát a kérdésed nyilvánvaló hazugság! :-D
2018. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!