Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még értelme azt életemnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme azt életemnek? 32/F

Figyelt kérdés
Én ma voltam diszukózni, táncoltam gey nekem nagyon tetsző szép göndör hajú lánnyal. De nem akarta megadni a számát. Én már 32 vagyok, de soha nem volt senkim. Szűz az épphogy nem vagyokj, de úgy érzem, hogy ennyi erővel meg is halhatok, annyira magányos az életem. kedves volt velem az a lány, volt, hogy tánc után megsimogatta a vállamat. Nagyon ritkán kapok gyengédséget bárkitől. Én kezdem szégyellni is magam, mert ennyi idősen még mindig az anyámmal lakom, és nem akrok úgy megörgedni, hogy itt rohadok meg a panelban muter mellett. Nagyon szomorú vagyok emiatt. Már kezdem érezni, hogy öregszem, és tudom, hogy ez a korral nem lesz jobb. Belegondolni sem merek, hogy milyen magányos, szánalmas élet vár rám.

2018. máj. 13. 06:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Válts munkát, költözz el anyádtól, vegyél két normális inget, meg vágasd le a hajad. Esetleg kezdj sportolni.


Abban a korban vagy, amikor egy független pasasra fürtökben ragadnak huszonéves csajok, elég, ha van munkája meg lakása, meg megvan egy alap ápoltsága. Semmiképp ne add fel, változtass, és jó lesz.

2018. máj. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Ezaz, győzzük meg, hogy minden harmincas pasire csak úgy tapadnak a nők.. pedig nem.


Nyugi kérdező, nem vagy egyedül. Sok harmincas későnkezdő van ott, ahol te. Pártízezer forintot hatalmas becsben tartanak, albérletben élnek, centizik a dolgokat, sokan levelezőn vagy távoktatáson tanulnak.


Szerezz piacképes szakmát, amit viszonylag élvezel, ha letelt a próbaidőd bérelj szobát korodbeliekkel(sok 30 körüli ismerősöm csak szobát bérel), aztán, ha ment a teljesen önálló élet, jöhet egy lakás hosszútávra.


Nem baj, ha nem csüngenek rajtad a nők fürtökben, máson sem, esetleg a pénzükért.


Más is ritkán jut kellemes társasághoz és intimitáshoz. Ez a későn kezdők hatalmas hátránya, már a többség más életszakaszban tart, ezért sokan kívükállónak érzik magukat.


Sokan vagytok így ezzel, nem vagy egyedül a problémával.

2018. máj. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Akkor rinyáljatok nyugodtan tovább. Attól majd jobb lesz.
2018. máj. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%

Ez balek balázska, max az anyjával táncolt.

Ahogy a kettes hozzászólást is ő írta.

2018. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
32 nem öreg
2018. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ez nem a balázs ő sose menne el táncolni:D
2018. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés alapvetően a nagy számok törvénye, szóval egy esetből nem szabad ekkora agonizálást csinálni. Én pénteken voltam diszkóba, kb 10 lányt nyitottam meg, abból 3 al tudtam táncikálni egy kicsit, aztán a barátnőjük visszarántotta őket. Mondjuk még elég kezdő vagyok a diszkós csajozásban ha úgy vesszük.

Ha kapsz számot az sem jelent egyébként semmit, mert simán lehet hogy csak megadja, és utána nem lesz folytatás, mert leráz.

Persze értem én hogy minden egyes apró érintésnek, kis sikernek örül az ember, de sajnos tényleg a nagy számok törvényeiben kell gondolkodni, és nem tulajdonítani semmi jelentőséget, hogy garancia lenne bármi is a folytatásra, akár egy szám, akár egy csók, még szex után is azt mondhatja a csaj hogy kösz nem akarok többet.

A különköltözésnél meg ha másnem haverokkal megpróbálhatsz nézni valami albit, hogy vegyétek ki, de én végiggondolnám, hogy megéri e anyagilag. Vagy nem marad annyi pénzed, kiszolgáltatottabb leszel a munkahelyeden stb.

Normál esetben úgy kéne kinéznie egy ilyen dolognak, hogy majd ha megismersz valami csajt, és megvan az összhang, akkor elgondolkozni hogy ketten kivesztek egy albit. Addig meg nyugodtan fel is vállalhatod, azért nem vagy külön, mert egyedül luxus szétköltözni.

2018. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még ezt az állandó Balázskázást? Mert én igen.
2018. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ha valóban ő kérdez akkor egyáltalán nem
2018. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Mondjuk még elég kezdő vagyok a diszkós csajozásban ha úgy vesszük."


Rengeteg nőt dugtam már meg, de szerintem diszkóban csajozni nagyon nehezen lehet.

2018. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!