Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya elhízott előnyte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya elhízott előnytelen külsejű férfiak ti azt hogyan fogadjátok el hogy az olyan tv-ben szereplő modell alkatú nagyon csínos lányok nem akarnak, max. Az átlagos lányoknál van esélyetek?

Figyelt kérdés
Elég csúnya vagyok és volt már több barátnőm is de az csak átlagos külsejűek voltak, átlagos testalkat, ilyen nagyon vonzó lányokhoz meg kéne gazdagodni de azok sokba kerülnek inkább veszek rajta pc-t
2018. máj. 15. 07:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok.....képzeld....nem tudom miért gondolod hogy troll, te is csak egy síró lúzer vagy aki máris beírja hogy troll ha nem ért valamivel egyett...
2018. máj. 15. 08:00
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha valaki tényleg annyira jó nő akkor az azt jelenti, hogy odafigyel magára, sportol, egészségesen táplálkozik,több időt fordít a megjelenésére. Egy ilyen nő miért érné be egy olyan pasival, akinek csak a másik fél felé vannak elvárásai és igényei???
2018. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#9 Jobb lenne, ha illusztrálnád, hogy a te értelmezésedben mi csúnya, illetve átlagos:) Ez emberenként eltérõ, lehet hogy nem is vagy annyira csúnya, csak te gondolod, stb.


Ismerek olyan pasikat, akikrõl azt gondolom, hogy tökjó a személyiségük, ezért néha szívesen töltöttem velük idõt a friend-zoneba, de nem lennék velük és úgy látom más sem. A személyiségüktõl függetlenül semmi sincs rajtuk, ami vonzó lenne.

2018. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Itt gyiken erdekes torvenyeket hoznak az eletkeptelen nok es ferfiak :D
2018. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Ronda dagadt vagy átlagos férfinek semmilyen jó vagy szintén átlagos nő nem jut! Csak maximum kövér.
2018. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
:D:D döntsd már el mire akarod költeni a fiktív vagyonkádat öreg
2018. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még egy kövér nőnek sem kell egy igénytelen, ápolatlan tróger. Nemhogy egy fullosnak.
2018. aug. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!