Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja itt rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja itt rendszeresen sok férfi, hogy manapság alig találni egyedülálló nőt, mikor pl. a Badoo-n egy rakás adatlapon ott van, hogy "egyedülálló" és "szeretne randizni"?

Figyelt kérdés

Tényleg rengeteg női adatlapon ott vannak ezek, emiatt nem értem a problémátokat. Nagyon dekoratív, szép arcú nők tömegének profiljain is. És ezek a lányok, nők köztünk járnak, hasítanak a kis Yarisaikkal, Smartjaikkal, Corsáikkal, Puntóikkal, Micráikkal, stb., egyedül tolják a bevásárlókocsit a Tescóban, izzadnak egy edzőteremben vagy éppen egy vendéglátóhely teraszán ülve méricskélik a pasifelhozatalt egy üdítő vagy fagyi mellett. Más kérdés, hogy az ismerkedés része nehéz, de az butaság, hogy ne lenne rá női alany. Nagyon is van...


Honnan veszitek, hogy nincs egyedülálló nő, amikor napjaink egyik eléggé égető problémája a nővekvő szingliség? A környezetetekből indultok ki? És a csomó ott jelen lévő összes nőről tudjátok biztosan, hogy van-e kapcsolata vagy nincs? Hogy jutottatok egyáltalán erre a fenti következtetésre, mikor semmi valóságtartalma nincs?



2018. máj. 17. 23:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még ha a badoon vissza írnának is akkor a két kezemet tenném fel.
2018. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem az a baj, hogy nincs szingli nő, csak olyan nincs nagyon, akinek az itteni pasik kellenének.


Amúgy meg a tinder nem kamu. Én vagy 1-2 évig használtam, volt onnan egy csomó randim. Egyetlen egyszer futottam kamuprofilba, de ez a többszáz matchből egyre értendő.

2018. máj. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A badoon ismertem meg a pàromat. Ő volt az első, aki a regisztrálásomkor rám írt, pedig bő adatlaom volt (elvált, 2 gyerek, pia-és füstmentesség stb...). Vannak fent valóban komoly kapcsolatot keresők, csak kell hozzá szerencse is az egymásrataláláshoz.
2018. máj. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasgattam az ilyen tartalmú kérdéseket, azt gondolom hogy annak a sol férfinak nem az a baja hogy nem találnak egyedülálló nőt, hanem hogy olyat nem találnak akikkel kölcsönös a vonzalom. 10ből 8szor legalábbis ez áll a dolgok hátterében :)
2018. máj. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Egyedülálló nőt simán lehet találni. Értelmes egyedülálló nőt nem lehet. A Badoo-n én még intelligens nővel nem találkoztam.
2018. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kissé nevetségesen is hangzik, ha valaki ilyesmin panaszkodik. “Szeretnék találni egyedülálló nõt” úgy hangzik, minthogy mindegy milyen legyen, csak szingli. Elképzelni sem tudom mennyire igényes személy lehet, aki ilyent állít.
2018. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
A pasiknak az számít csak, hogy dugható legyen, olyat pedig lehet találni.
2018. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 Az ilyen pasiknál nem csoda, amikor nem találnak nõt. Komoly kapcsolatban is csak ez számít? Ajaj.
2018. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!