Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövérség vagy alacsonyság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövérség vagy alacsonyság a két legnagyobb mumus a nőknél?

Figyelt kérdés
Tehát 110 kg fletti férfiak vagy a 170 cm alatti férfiakról beszélek. Az ilyen külső tényleg kizárt a legtöbb nőnél?
2018. máj. 18. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát a túlsúly nem vonzó, de szerintem ezt übereli a legtöbb gyakoris férfi hülyesége. 21F
2018. máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább az alacsonyság és a ronda arc. Ezek minden nőnél kizáró tényezők.
2018. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magas nőként nekem számít a magasság, de ez csak én vagyok. A kövérség az már más, az már zavaró, de lehet rajta segíteni:)
2018. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jesszus ez hányadik ilyen kérdés már?-,- Milliószor megkérdezték.
2018. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a két legnagyobb "mumus" a hisztis és az "anyuci pici fia vagyok" viselkedés.
2018. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kövérség eleve kizáró tényező, mert egészségtelenségre és igénytelenségre utal.


A magasság attól függ, hogy a lány milyen magas. Nálam 166 cm-től számításba jöhetnek a pasik.

Párom 172 centi, úgyhogy még ő is közel van a 170 centihez.

2018. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sztem a top mumus az igénytelenség.

De ha őszinte akarok lenni, tényleg kisebb eséllyel indul egy nagyon alacsony meg egy nagyon kövér férfi, mint az átlagos, főleg ha a nő, akinél próbálkozik, sem kövér vagy mondjuk 200 centis.

2018. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a két legnagyobb mumus inkább az alacsonyság és azt követően a soványság. Kövér pasiként - ha megvan a hozzá illő 180-185 körüli magasság, még 120-130 kilós pasiként is lehetsz az a tipikus macis férfi, aki "védelmező érzetet" ad a nőknek (ugye erre szoktak mindig hivatkozni). Ugyanakkor 170 vagy annál alacsonyabb magassággal elég nagy hendikeped van, ha pedig ehhez még egy 60-65 kg-nál kisebb cingár alkat társul, akkor tényleg le lehet húzni a rolót. És ebben az esetben már nem is számít, hogy milyen az arcod. Hidd el, nem beszélek sületlenségeket, mert én egy rendkívül helyes srác vagyok, de 170 centivel és 55 kilóval sosem volt még barátnőm és nem is ismerek olyan embert, aki hasonló adottságokkal még ne lenne szűz.
2018. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kövérség azonnal kizáró nálam legalábbis! A magasság nem feltétel. 170 magas létemre így bőven elég ha a kiszemelt pasi 175 cm. Ha nagyon vékony a pasi azzal még meg tudok baràtkozni de lógó hassal nem. Az ígénytelenségre vall! Fiúkák nekem a legjobb párosítás egy 180 cm/ 65-70 kgos szállkásan izmos alkat jön be.
2018. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: "...elég ha a kiszemelt pasi 175 cm."


Csakhogy a kérdező 170 vagy az alattit írt - ha figyelmesen olvastad volna el a kérdést. A 175 meg már átlagos kategória nem alacsony, szóval irreleváns a válaszod.

2018. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!