Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rosszabb hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rosszabb hogy ha egy férfi lakik a szüleivel mintha egy nő?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 14:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
26-os, ha ez nekem szólt, én valóban 510 nettót keresek, semmi okom hazudni erről. Menyasszonyom még tanul nappalin, ösztöndíjat kap. A 100 ezret most nem annyira érzem meg, és hát nyilván ezt fogja váltani majd egy hiteltörlesztő (mert félretenni így is tudtunk).
2018. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
11%

#28

Tudod, ha majd elmúlsz 30, akkor az is eljön, hogy jó eséllyel értelmesen, elsőre el tudod dönteni, kivel és hogyan akarsz lenni. Ott már nem szokás évekig próbálgatni a másikat, nagyon gyorsan fel lehet mérni, hogy össze akar-e az ember költözni a másikkal. Szóval akinek para 2-3 hónap randizgatás szülőkkel együtt élve, az olyan is.

2018. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:

29-es:

"De a hitellel is ugyan ez van, csak ott még kiszolgáltatott is lesz, az ember, mert nem mondhatja vissza az albit, a munkahelyén nem mondhat fel, ha már elege van a kollégákból/munkakörülményekből stb. A hitelen csak a bankok gazdagodnak."


Most akkor oké, hogy az albi nem jó, de a hitel sem jó?

Akkor egyet árulj el, addig a szülői házban akarsz élni, adott esetben a feleségeddel, amíg a szülők meg nem halnak, kb. 80 éves korukig, velük életközösségben?

Albi nem jó,mert más zsebét tömi, hitel nem jó, mert bankok zsebét tömi.

Akkor, ha mondjuk nem örökölsz nagyszülőtől, hogyan képzeled a lakhatásodat életed párjával, és a születendő gyermekeiddel?

2018. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:

#32


"Tudod, ha majd elmúlsz 30, akkor az is eljön, hogy jó eséllyel értelmesen, elsőre el tudod dönteni, kivel és hogyan akarsz lenni."


És egy érett felnőtt gondolkodású nő azon is elgondolkodik, hogy vajon egy 30+-os pasi miért is él még mindig a szülőkkel és miért nem egyedül. És akkor már ki is esik a rostán, ha egy 30+-os életképtelen az önálló életre.

Első hallásra, szerintem, egy 30+-os nőnek azért eléggé taszító, ha egy vele egykorú pasi még mindig a szülőkkel lakik.

2018. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:

"Tudod, ha majd elmúlsz 30, akkor az is eljön, hogy jó eséllyel értelmesen, elsőre el tudod dönteni, kivel és hogyan akarsz lenni. Ott már nem szokás évekig próbálgatni a másikat, nagyon gyorsan fel lehet mérni, hogy össze akar-e az ember költözni a másikkal. Szóval akinek para 2-3 hónap randizgatás szülőkkel együtt élve, az olyan is."


Aha, és akkor 30 éves koráig nem is randizik?

Mert mondjuk a te logikád szerint 30 felett már elsőre el tudja dönteni, hogy kivel és hogyan akar lenni?

Én 20 voltam, amikor a mostani párommal (vőlegényemmel) összejöttem, ő 27 volt. Ha a szüleivel lakott volna, nekem para lett volna. Nagyon zavart volna, úgy, ahogy van, pedig kétszintes a ház, de mégis.

Mondjuk te 34 évesen felvinnél egy 32 éves nőt, becsempésznéd a szülői házba, mint egy éretlen kamasz?

Nekem ez most, 22 évesen is ultragáz lenne, bocs.

2018. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:

#34

Miért lenne életképtelen valaki, aki a szüleivel él 30 évesen? Itt mindenki azt hiszi, hogy egy felnőtt ember a szülői házba a s.ggét vakarni jár haza? Vagy csak az tud csekket befizetni, aki egyedül él?


#35

Majdnem válaszoltam, aztán elolvastam ezt


"Aha, és akkor 30 éves koráig nem is randizik?"


Funkcionális analfabétákkal meg nem tárgyalok.


(Amúgy nő vagyok.)

2018. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:

#33 Nem tervezek se házasságot, se gyereket. Albiba talán akkor lennék benne, ha egy csajjal már egy ideje együtt vagyok, és ketten össze tudjuk dobni..(aztán ha beüt a krach, és dobbant mellőlem, akkor fel lehet mondani) de még akkor is meggondolnám, mert összesítve több lenne a negatív, mint a pozitív hozadéka a dolognak.

A nagyszülői örökséget meg szerintem kiadnánk majd mi albérletbe, passzív bevételi forrásnak.

2018. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:

36, nem érted a lényeget.

Azt, hogy 30 éves kora alatt nem is randizik esetleg, úgy értettem, hogy: Te logikád szerint 30 felett már hamar dönt az ember,nem szarozik sokat, és kivesz egy lakást, vagy vásárol, és összeköltözik, ha talált megfelelő társat.

Erre írtam, hogy 30 alatt meg nem is randizik?

Ezt úgy értettem, hogy már 27-28 évesen is gáz, ha a szülőknél lakik. És ugyebár ha a te logikád szerint, akkor még nem is dönti el ripsz-ropsz, hogy mit akar az adott nőtől hosszabb távon, akkor több randi is van a szülői házban (nem csak 2-3, mert ugye MÉG nem tud dönteni, mert még 30 alatt van). Viszont, a bűvös harminc alatt is ultragáz mondjuk 26-30 közötti időszakban is, hogy oda csempészi be a nőt.

Így már gondolom, érthető, nagyokos.

2018. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:

#36


Mert életképtelen az önálló, saját életre szülőktől függetlenül, úgy hogy nem egy fedél alatt lakik a szüleivel!


Mert 30 évesen is még otthon lakik, hiába segít be otthon, egyébként az a minimum, de mindegy!


De ahhoz, hogy elmenjen lakni, szülőktől távol, ahhoz már fel kéne nőni, és le kéne válni a szülőktől.


Csak hogy tudd, egy hitel törlesztő részlete még mindig olcsóbb, mint egy albi. Tudom, utána néztem!

És a hitel törlesztése végén a lakás a tiéd lesz!

Az albit meg hiába fizeted, soha nem lesz a tiéd!

2018. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:

Én azokat a félretett pénzeket is megnézném, amire hivatkozva a szülői házban laknak sokan még 30 felett is.

Környezetemben mindenhol ezt hallom, (tisztelet a kivételnek), hogy otthon lakik a (fiatal felnőtt) gyerek, csak hogy tudjon gyűjteni, félretenni, de kb. az egész havi fizuját elszarja hülyeségekre. Mondjuk félretesz egy hónapban 30 ezret úgy, hogy kb. 130 ezret félre tudna, otthon lakva. De mindig "kell" valamire költeni, ami miatt lényegében ugyanott tart 32 évesen is mint 22 évesen.

2018. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!