Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rosszabb hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rosszabb hogy ha egy férfi lakik a szüleivel mintha egy nő?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 14:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:

A pároddal (tehát nem egyedül!) vettetek házat hitelre vidéken (nem nagyvárosban, ahol sokkal drágább, nálunk 9 milláért egy fél lakást se kapnál) és a hitel rád eső részét visszafizetted, mert a nagymamádtól örököltél. És osztod itt az észt.


Amúgy 26 éves nő vagyok, ha már megkérdezted.

2018. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg, mit ug..atsz bele a 26 éveddel, hogy én miért tartom gáznak, hogy valaki pl. 35 évesen otthon lakik?

Vagy szerinted teljesen rendben van?

Mamahotel? Pán Péter-szindróma?


Tudod, ha egyedül veszel lakást, akkor elég egy 30-40 nm-es lakás is. Ami meg olcsóbb. Egyedül nem egy palotát kell venni!


De eljutott az agyadig, hogy azt írtam, hogy 30 ALATT TELJESEN NORMÁLIS, HOGY OTTHON LAKIK A SZÜLŐKKEL AZ EMBER????

Vagy csak ugatsz teljesen feleslegesen, mint egy kutya.

2018. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
53%

Te ugatsz itt, talán beragadt a caps lock?


Amúgy mit idegeskedsz? Neked már van hol laknod...


Győrben a garzon is 12 milla felett van. Kicsit eltérőek az árak az országban, utána kéne nézni...


És felfogtam, hogy még nem gáz, de ha 30 évesen se lesz saját lakásom, akkor se fogom elásni magam az ilyenek véleménye miatt, mint amilyen te is vagy. Lenéző, lekezelő bunkó.

2018. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:

"Győrben a garzon is 12 milla felett van. "


Találtam én olcsóbbat is:

[link]

[link]


Egy egyedülálló személynek teljesen megfelel.


Csak hát, tudom, nagyon az igények.

2018. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:

És te láttad is belülről ezt a 8 millás csodát, vagy csak idevágtad? Itt ennyiért olyat kapni, hogy még pár millát rákölthetnél, mert a plafon a fejedre hullik, olyan környéken, hogy nőként be se mernéd tenni oda a lábad a párocskád nélkül.


Amúgy meg mit jössz itt a nagy igényekkel? Te egy penészes falú putriban élsz? Nem? Érdekes...


Szóval te tipikusan az vagy, amit írtam... más f...val veri a csalánt.

2018. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:

A Győr-Szigeti (aki ismeri Győrt, az pontosan tudja, milyen környék) kapásból 10 milla és írja, hogy fel kell újítani. Az még hány millió lenne? Mert ugye arról nem szól a hirdetés, azt akkor látod, amikor megnézed.


És én vagyok a hülye :D

2018. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:

Egy tisztasági festés kijön kb 2-300 ezerből, mindennel együtt.


Tudom, hisz mi is csináltunk egész lakásra kiterjedő tisztasági festést unokatesómmal.


És gondolom, azért olcsóbb, mert egy kicsit kell rá költeni. Ha minden patent lenne, akkor jóval drágább lenne.


Egyébként nem a kifogásokat kell keresni.

2018. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
ui.: Nyilván szakember függő, hogy ki mennyit kér a festésért.
2018. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
Felújítando alatt nyilván nem egy tisztasági festést ért, te nagyokos. Ha ilyet feltüntet egy hirdetésben, az azt jelenti, hogy ott nagy gáz van, azért is adja ennyivel olcsóbban. Tudom, mivel voltam már lakást nézni a városomban, nem a gép mögül osztom az észt.
2018. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

#50 Ja hát a pároddal együtt, úgy nem nehéz persze :D Kíváncsi vagyok, hogy mennyit tett bele ő, és mennyit te.

De férfi oldalon nem nagyon van ilyen, hogy na majd valami csaj beleadja a nagyrészét, és nekem már csak hozzá kell tenni.

2018. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!