Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rosszabb hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rosszabb hogy ha egy férfi lakik a szüleivel mintha egy nő?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 14:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
69%

#39

Miért lenne képtelen az önálló életre? Én pl nem vágyódtam el egyedül. Szeretem a szüleimet, jól esett, hogy hazatérve mindennap beszélünk, együtt eszünk stb. Nem látom be, ez mitől lenne gáz. Es ami azt illeti, amit pl en csináltam a szülői házban, nem besegítés volt. Kb én vittem a háztartást. A szüleim idősebbek már, nem láttam értelmét egyedül elköltözni tőlük. Aki ezt nem erti, az hülye.

2018. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:

"Én azokat a félretett pénzeket is megnézném, amire hivatkozva a szülői házban laknak sokan még 30 felett is"


Én például 30 felett költöztem el,de akkor vettem egy 50nm-es lakást hitel nélkül.


Szóval attól, hogy egy csomóan elszúrják a pénzt még nem biztos, hogy mindenki ezt teszi.

2018. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
83%

#41


Most is velük élsz, vagy már nem?

Ha igen, akkor halálukig ott akarsz maradni? Ha elköltözöl, akkor ki fog rájuk nézni a nap 24 órájában?

És az nekik mennyire jó, ha azt látják, hogy a lányuk csak őket istápolja, de nem él önállóan?

Azt hiszed, hogy egy szülőnek az az elsődleges célja, hogy azt lássa, hogy a gyereke vele lakik és őt pátyolgatja?


Neked is van saját életed, magánéleted, nem lóghatsz állandóan velük, akár mennyire is szereted őket. Egy idő után el kell engedni a kezüket.

2018. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%

#40:


Én havi 140-170.000 Ft-ot teszek félre, nem verem el a pénzem, direkt odafigyelek rá. 28 vagyok, szülőkkel lakom, nincs belőle probléma, már kezd összejönni a pénz. Hozzáteszem, felnőtt ember vagyok, aki mindent megcsinál önállóan, munkába járok, szinte csak aludni járok haza. Amelyik nő azt hiszi, hogy önállótlan vagyok, mert nem egyedül lakok, azon mindig kacagok egy jót, hogy mennyire egysíkú a gondolkodása.

2018. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
82%
Leginkább azok predikalnak az önellátásról akiknek a szülők lakást vettek es rendszerese segítik. Többségük nem keresi meg a havi 200, fogalmuk nincs a világról, soha egy havi albérletet nem fizetett ki és gyanítom a matek sem az erősségük.
2018. máj. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként annyira jó lenne végre leállni az általánosítással.



Erre az "otthon lakó férfivel nem kezdek" és a "nő ha otthon lakik akkor tuti besegít" típusú automatizmusok nem igazán alkalmasak.

2018. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy érdemes olyannal beszélni, aki lakást ad ki.


Akiktől én vettem ki az albérletet, azok majdnem 10 darab apró, leginkább 1 főnek alkalmas stúdiólakást pörgettek (ilyen ha ketten bementek, akkor a levegő már kimegy lévő cuccok, de elég drágán, mert jó környéken voltak, tehát nem a leprolibbak vették ki).



Általános tapasztalatuk volt, hogy férfiből és nőből is van olyan, aki olyan szinten adja vissza lelakottan a lakást, hogy az már fájdalmas.

Vagy ha felugranak körülnézni, akkor van akinél általános rend van, és van akinél a csillárról is koszos melltartó/boxer lóg.


És ez teljesen független az illető nemétől.

2018. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:

#43

Senkinek nem tartozom elszámolással az életemről, a szüleimével meg pláne nem.

Amúgy ezt nem értem. Ti itt tényleg azt hiszitek, hogy aki a szüleivel él, törődik, annak nincs saját élete, a szülei pedig szintén óvodás szinten lévő gügyögő emberek? Szerinted etetni kell őket vagy mi? Az anyám meg az apám, gondolod, nem fér bele az időmbe, hovy egy-egy nap leszed a cseresznyét a kertben meg segítek lekvárt főzni? Vagy tényleg emberek azt gondoljátok, hogy aki felnőtt, attól felfordulhat az anyja- apja, meeeeer'nekem saját élet kell!!!


Hagyjuk már bsszameg..

2018. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
Valahogy az az érzésem, azok osztják itt habzó szájjal az észt, hogy mennyire nem normális otthon lakni, akinek a szülei mindent a popó alá toltak. De persze könnyű más f...val verni a csalánt.
2018. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
8%

Könyörgöm, hány évesek is az itt háborgók? Pl. 49-es válaszoló és a hozzá hasonlóak?


Fogjátok már fel, hogy bizonyos kor után gáz! Nem hiszem el, hogy ez nem jut el az agyatokig.


Gondolom a károgók mind 25-30 közöttiek, de p..fáznak, hogy mi miért tartjuk gáznak bizonyos kor fölött.


Ne hogy azt mondjátok már, hogy pl. 35 éves korig nem tudtok annyi tőkét összehozni, pl. 22 éves korotoktól dolgoztok, hogy hitelre nem tudnátok egy lakást venni?

Ha valaki képtelen 30 valahány éves koráig valamennyi tőkét összehozni, az gáz, mert akkor minden sz..rra elszórja a pénzt, és nem tud spórolni.


Csak, hogy megnyugodjanak a kedélyek. 27 éves nő vagyok, párommal, aki 33 éves most vettünk lakást vidéken 9 millióiért. Fele önerőből, másik fele családi kölcsön, amit havi szinten ugyanúgy törlesztünk, mintha a bankoktól vettünk volna fel hitelt.

Eddig a szülői házban éltem. 30 alatti vagyok. Írtam is, hogy 30 alatt teljesen normális a szülői házban való élés, hisz kb 30 éves korára az embernek rendeződik az élete.


És nem a szüleink tették a s..ggünk alá a lakást.


De tudom, abba is bele fogtok kötni, hogy családi segítséggel kaptunk hitelt és nem a bankoktól. Hát, ez van. Volt halálozás, öröklés, ennyi. Normális családban kisegítik egymást a rokonok.

Most én is örököltem, még áruljunk nagymamám lakását, és az abból befolyó rámeső részből meg kifizetem a teljes tartozásunkat.


Persze, tudom, úgyis bele fogtok kötni, hogy de hát öröklés.


Inkább ne kötekedjetek, hanem menjetek dolgozni és álljatok végre a saját lábatokra. 30 fölött akkor is gáz a szülőkkel együtt lakni.


Zárszóként pedig még megemlítem: Anyukám 12 évig volt daganatos beteg. A legtöbb pénzt az ő betegsége vitte el. Tavaly halt meg 56 évesen. A lakást már nem is láthatta, amit párommal vettünk.


Szóval az itt p..fázók előbb a saját kis telkükön sepregessenek, és utána szóljanak vissza annak, hogy valaki miért tartja azt gáznak, ha valaki 30 fölött még mindig a szülői házban tengeti az életét.

És mégis meddig is akartok ott lenni? Majd 40 évesen onnan mentek be a kórházba szülni is?


De azért arra kíváncsi vagyok, hogy tényleg, hány évesek is vagytok?

Mert, ha 30 alatt, akkor igazán befoghatnátok a szátokat.

2018. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!