Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a srácok - akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a srácok - akiknek a külsejükkel semmi probléma nincs - huszonévesen miért szüzek még mindig?

Figyelt kérdés
A "külsővel semmi probléma" alatt +180-as magasságot, átlagosan vonzó férfias alkatot és teljesen elfogadható férfias vonású arcot érts. Itt is olvastam már 1-2 ilyen srác írását, legutóbb azét, aki nem tudja eldönteni, hogy elveszítse-e a csajjal a szüzességét, aki nyomul rá (pár sorral lejjebb azt hiszem itt szerepel). Szerintem ők az igazi lúzerek, nem azok akik a ronda külsejük vagy alacsonyságuk miatt maradtak szüzek és a csajok en bloc amúgy le is sz**ják. Az ilyen pasik mire várnak, de mégis? És lehet jönni az introvertált vagy "a normálisra vágyok" kifogásokkal, de aki akkor sem adja be a derekát, amikor egy-két lány rajta lóg, akkor az tényleg megérdemli a szüzességet. Ugyanis az introvertált srácokat is be szokták találni maguknak bizonyos csajok, ha elég jól néznek ki.

2018. máj. 18. 15:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

Legényadót nem vetnél ki?


Tudod, a rovartársadalomban sem csak a két bâszô nem létezik, hanem van definiálva más is. Talán az embereknél is újra lehetne gondolni a dolgokat, kiindulva abból, hogy a fele ember soha életében nem lép társas életre, hú de még mennyi ilyet látni, nézz csak szét az utcátokban. Nem akarok én most listát nyitni a kromoszóma-rendellenességtől kezdve az aszexualitáson át egyéb lelki nyomorokig, de hidd el, masszív százalék van, akit a természet direkt kiírt a szaporodás tárgyköréből.


Vajon mért jó ez? Mert ha nem lenne jó, az ilyen populációk (szemben eredményesebb fajokkal) rég eltűntek volna már a Föld színéről. Elárulom: Nézz szét azon tehetséges férfi / nő ismerőseid körében, akik elkeltek. Bármilyen tehetségesek is voltak, egy pénzhazahordó rabszolga lett belőlük, aki ha meghal, egy nyamvadt összetákolt sámli nem marad utána az emberiségre. Mert nem csináltak semmi maradandód, csak amit kiszârsz másnap. Semmit nem adtak hozzá a társadalomhoz, az emberiség fejlődéséhez, csak 30 évente reprodukálják önmagukat, aztán ugyanott tartunk. Rajtuk múlna, még fenn lennénk a fán a többi majomfaj között. Az ilyeneken, akiknek itt 14 évesen 16 centis fszuk van, és 18 lányt végigdugtak, azzal büszkélkednek. Ilyen ócska buta senkik.


Viszont azok az emberek, akiknek nem a nemi élet és a rabszolgahajcsár kisfeleség körül forog minden mozzanatuk, sokkal magasabb arányban és mélységben vannak elmélyedve a tudományok, felfedezések, maradandó alkotások területén. Tény, hogy nagy embereknek gyakran nem volt rendben a családi életük. Viszont mégis hozzáadtak valamit a következő nemzedékhez, ami nélkül te most itt nem interneteznél, villanyáram se lenne, meg emeletes ház, meg beton, meg fűrész, meg anyámkínja. Lehetne jókat cseszni meztelenül fenn az akácián, míg be nem ebédelne belőletek a kardfogú tigris.

2018. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

#19


Hogy "megvoltam" neki? Én nem szoktam "meglenni" senkinek. Csak komoly kapcsolatban adom oda magam. Egy ilyen nyomorult állat, mint amilyet lefestettél, meg nem fog várni hónapokat. Az egész világképed olyan szinten torz, hogy az valami hihetetlen. Ez már a legalja, komolyan.

2018. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
18%

Előző:


"Hogy "megvoltam" neki? Én nem szoktam "meglenni" senkinek. Csak komoly kapcsolatban adom oda magam. Egy ilyen nyomorult állat, mint amilyet lefestettél, meg nem fog várni hónapokat. Az egész világképed olyan szinten torz, hogy az valami hihetetlen. Ez már a legalja, komolyan."


Tehát összejössz a manussal, és közlöd vele, hogy 3 hónapig no szex. Utoljára egy 17 éves lánytól hallottam ilyet kb. 5 évvel ezelőtt, de szerintem még ő sem gondolta ezt igazán komolyan. Várni? Itt az a kérdés megérné-e? Van benned valami különlegesség, azon kívül, hogy erkölcscsősz vagy? Mert nincs benned semmi extra, akkor miért érné meg? Még az átlag pasinak sem érné meg rád várni, az is lelépne, ha akadna neki más. Teljesen irreális amit mondasz. Nem torz a világképem, csak más. Nyilván aki komoly kapcsolatban gondolkodik, annak ez nem okés. Én azonban nem vágyom komoly kapcsolatra, szóval nekem így megfelel.

2018. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 peca1000 ***** válasza:
91%
Arról úgy látszik, mindenki elfeledkezett, hogy a szűzesség elvesztését a legtöbb esetben romantikus körülmények között, komoly kapcsolatban szokás elveszteni. Mert ez nagy dolog, mèg ha egy fiú részéről nem történik fizikai változás (mint a lányok szűzhártyájának átszakadása).
2018. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
65%

#23


Mert te már csak tudod, hogy nincs bennem semmi extra, és nem éri meg rám várni, így 0 ismeretség alapján :'D Na jól van, koccolj le most már, unalmas vagy. Minden egyes mondatoddal egyre durvábban minősíted saját magadat. Én meg nem vívok szellemi harcot fegyvertelenekkel.

2018. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
7%

@21:12


Nem mondtam, hogy nincs benned semmi extra, hanem kérdeztem.


Mi van benned, ami miatt érdemes rád várni? Leírhatod privátban is.

2018. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
91%

Hát... Elszomorodtam. Valamennyire vallásos vagyok de nem ismerem jól ezeket a dolgokat szóval a saját véleményemet írom le. :D


Kedves kérdező úgy érzem téged bánt valami. Miért lenne lúzer valaki, mert szűz és mi az, hogy "megérdemli a szüzességet"? Mintha ez valami nagy büntetés lenne. Őszintén én még szűz vagyok 18/f és nem vagyok valami jó képű. Ám ha el is veszthetném nem tenném egyből és meggondolatlanul. Persze nem csak a vallás miatt.


A szex 2 ember között jön létre akik szeretik egymást és lelküket testüket egymásnak adják. Nos én egy olyan lánnyal szeretném elveszteni akit szeretek és ő is szeret. Ehez persze idő is kell, hogy megismerjük egymást. A hely sem mind1 mert nem egy bulin a wc-ben vagy akárhol :D


Az embereknek bele kellene gondolni, hogy mi is az igazi szex. Mert nem az a pár perc amit az 1.-2. Randin elintéztek utána rájössz nincs bennetek közös és mentek tovább. Itt semmi átadás nem történik csak használom a másik testét de őt magát nem szeretem. :S


A mai világban ez jelent igazán problèmát. Remélem valaki még egyetért velem, mert ha nem akkor nagyon elszomorodok, hogy ez vesz körül es egyedül maradtam. :(

2018. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#27


Én egyetértek :)

2018. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
91%

"A nők kíváncsiak rájuk, összesúgnak a hátuk mögött"

:DDD

Milyen meséket nézel?

Az ÖSSZES nő, akit ismerek, messziről elkerüli az ilyen alakokat. Az, hogy a maradék igénytelen ribizlit meghúzza, a szememben nem teljesítmény, és őt se fogja boldogítani igazán. Ez az életmód poén meg élvezet elsőre, de egy idő után üres, céltalan és monoton lesz.

Amúgy nem teljesen értem. Egyik pillanatban még akkor lesz vonzóbb a pasi, ha már tapasztalt nőcsábász, de ezt előre úgyse tudja a nő? Ez hogy működik? :D

2018. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Tudod léteznek olyan pasik akik vannak annyira igényesek, hogy nem óhajtjàk pl prostival, vagy random egyéjszakàs kalandban elveszteni a szüzességüket, avagy olyannal aki egyszerűen nem tetszik nekik annyira, hiàba próbàlkoznak be. Van aki szerelemből szeretné. Mert nem igénytelenek, hogy ilyesmit, ami azért meghatározó élmény, egy akàrkivel osszanak meg.


Így volt ezzel a férjem is, aki velem vesztette el, 1 hónappal a 21. Szülinapja előtt.. Nyomult rà több làny is, szépek, csinosak, de nem voltak az esetei, csak haverként tekintett ràjuk. Ez minden. Nem mindenkinek hasonló a szüzességhez való hozzààllàsa, és inkàbb kivàr. Hozzàteszem, jobban jàr. Egy rossz döntés azért mély nyomot tud hagyni.

2018. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!